Gość: Miller
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.01.06, 09:16
dobrze ze sie dogadali, w Łodzi juzbuduja od 2tyg. Krakow startuje niedluga,
do tego dochodzi rozbudowa Spodka w Kat. Moze w koncu w Trojmiescie zaczna sie
odbywac jakies porzadne koncerty i imprezy sportowe. Wystrczy zobaczyc na
stronie Spodka www.spodek.com.pl/ , ze taka hale warto miec. Tym
bardziej ze rzad nam doplaci.