Dodaj do ulubionych

23.I poniedzałek: Wałęsa vs Wyszkowski o agenturę

IP: *.chello.pl 21.01.06, 17:38
Pojutrze, tj w poniedziałek 23 stycznia 2006 o godz 9 w sali 210 w Sądzie
Okręgowym w Gdańsku, przy ul. Nowe Ogrody odbędzie sie I rozprawa z powództwa
L. Wałęsy p-ko K. Wyszkowskiemu.
A oto treść listu K. Wyszkowskiego do IPNu:
"Szanowni Państwo!
Uprzejmie informuję, że dnia 23 stycznia 2006 r. o godzinie 9 w Sali nr. 210 w
Sądzie Okręgowym w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody odbędzie się rozprawa z
powództwa Lecha Wałęsy o obrazę, mającą polegać na nazwaniu go przeze mnie
płatnym szpiclem donoszącym na swych kolegów, po zwerbowaniu go przez SB dnia
29 grudnia 1970 roku.
Jestem przekonany, że rozprawa ta doprowadzi do ujawnienia tych operacji w
Instytucie Pamięci Narodowej, które doprowadziły do przyznania Lechowi Wałęsie
statusu osoby pokrzywdzonej oraz ujawnienia osób odpowiedzialnych za urzędowe
potwierdzenie nieprawdy.
Uprzejmie proszę o przekazanie tego zawiadomienia wszystkim pracownikom IPN,
którzy zostali zaangażowani w procedurę przyznania tego statusu oraz
wszystkim, których interesuje sprawa agentury SB w ruchu antykomunistycznym i
Solidarności.
Z szacunkiem
Krzysztof Wyszkowski"
Obserwuj wątek
    • Gość: juro Re: 23.I poniedzałek: Wałęsa vs Wyszkowski o agen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.06, 18:38
      medycyna bezsilna ?
      • Gość: Z trójmiasta 23.I poniedzałek: Wałęsa vs Wyszkowski o agenturę IP: *.chello.pl 22.01.06, 16:06
        Do "juro". Cienki jesteś, ha, ha... Merytorycznie intelekt wysiada. No i dobrze,
        że tylko takim jak Ty.
        Ale UWAGA - UWAGA. Na jutrzejszej rozprawie zapowiedział swoją obecność Andrzej
        Gwiazda.
        Teraz czekam na różne pieski co zaczną i Jemu szarpać nogawki ha, ha...
        Pzy szczekają, karawana idzie dalej... "Prawda Was wyzwoli..." Kto to powiedział?
    • Gość: eeech Re: 23.I poniedzałek: Wałęsa vs Wyszkowski o agen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 17:51
      przyjdzie i pójdzie
      • Gość: Z trójmiasta Re: 23.I poniedzałek: Wałęsa vs Wyszkowski o agen IP: *.chello.pl 22.01.06, 22:46
        "juro" ty zmieniasz nicka? Karawana pójdzie, następna w drodze (Wielki Elektryk
        grzmi że następną rozprawę rozpeta p-ko Gwiazdom, Walentynowicz i Macierewiczowi.
        Oj, będzie się działo - jak by zaśmiał się inny Wielki Autorytet...
    • Gość: Kir Sprawa jest prosta IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 27.01.06, 22:44
      Cia odtajniła znaczną część materiałów na temat Solidarności i ich
      działaczi.Otwarcie przyznali,że sami mieli swoich agentów wśród członków
      Solidarności oraz w jaki sposposób współpracowali z KK i JPII.Fakt ten
      wykorzystali dziennikarze fracuscy i nakręcili dokument "Watykan i komunizm"
      Jakiż problem akredytować w CIA uczciwego i rzetelnego dziennikarz lub inną osobę
      i uzyskać informacje ze źródła na temat Wałęsy i innych spraw np.funduszy.
      Nie ma obawy iż zdradzą nazwiska swoich agentów ale mogą przekazać informacje od
      nich ta aby ich nie spalić.Tak jak zrobili to w przypadku Francuzów.Tylko,że w
      ich dokumencie Solidarność stanowiła niewielki fragment(patrz.tytuł).
      Teraz po tym co dzieje się w Polsce w ich interesie jest aby pewne informacje
      ujawnić.Inaczej Polska przyniesie im więcej szkody niż pożytku.jednak inicjatywa
      musiałaby wyjść ze strony polskiej aby ktoś propagandowo nie wykorzystał tego
      jako mieszanie się CIA w sprawy wewnętrzne Polski.A tak takiego zarzutu postawić
      już nie można byłoby.
      Infiltrowano przywodców <Solidarności przez obce wywiady aby uchronić się przed
      prowokacją.
      Pozdrawiam
      Kir
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka