Gość: beast
IP: *.nsm.pl
26.07.01, 23:56
53% Polaków popiera integrację z UE,25% jest przeciw,reszta nie ma zdania.
Ja mimo wszelkich zastrzeżen jakie musi miec każdy gospodarczy liberał wobec
tej struktury("Związek Socjalistycznych Republik Europejskich";) głosowałbym w
referendum akcesyjnym za przystąpieniem.A Wy? [mile widziane antyunijne
manifesty]