Gość: beast
IP: *.nsm.pl
28.06.01, 18:08
Czy kogoś jeszcze denerwują te nazwy?W języku "mówionym" nikt nie nazywa tej
dzielnicy inaczej niż Morena ale oficjalnie to są właśnie owe
Piecki.Rozumiem,że to "oficjalnie"tylko nazwa SM ,ale zdaje się Przymorze też
tak zaczynało.