Dodaj do ulubionych

Piecki Migowo

IP: *.nsm.pl 28.06.01, 18:08
Czy kogoś jeszcze denerwują te nazwy?W języku "mówionym" nikt nie nazywa tej
dzielnicy inaczej niż Morena ale oficjalnie to są właśnie owe
Piecki.Rozumiem,że to "oficjalnie"tylko nazwa SM ,ale zdaje się Przymorze też
tak zaczynało.
Obserwuj wątek
    • Gość: cmd26 Re: Piecki Migowo IP: 192.168.3.* / *.interecho.com 28.06.01, 18:15
      Gość portalu: beast napisał(a):

      &#62 Czy kogoś jeszcze denerwują te nazwy?W języku "mówionym" nikt nie nazywa tej
      &#62 dzielnicy inaczej niż Morena ale oficjalnie to są właśnie owe
      &#62 Piecki.Rozumiem,że to "oficjalnie"tylko nazwa SM ,ale zdaje się Przymorze też
      &#62 tak zaczynało.

      Zgadza sie, chyba wszyscy mowia Morena, dlatego uwazam, ze trzeba nazwac
      oficjalnie dzielnice "Morena" a nie jak teraz Piecki oraz Migowo. Moim zdaniem
      lepsza jest nazwa Morena niz Piecki :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka