Gość: Andrzej IP: *.nll.se 07.09.06, 09:16 A gdzie sa fotografie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Paka48 Brawo Lang IP: *.rene.com.pl 08.09.06, 19:28 Najwyższe gratulacje i czapki z głów dla Pana Czesława Langa! Nie tylko za to co zrobil dla tej światyni, ale i za skromność i piekna odbudowę swego obiektu w Barnowie! ba namówił znajonych, którzy restauruja okoliczne małe pałacyki - sa terza prawdziwa perełką tych stron. Dla skromności dodasm żw w Barnowie w obiekcie Pana Langa w przeszłości mieszkała najwieksza miłość Adama Mickiewicza .. Maryla Wereszczakówna.. widać jej duch dobrej miłości natnął Pana Czesława...gratuluje! A swoją drogą dziennikarze mogliby pokazać te obiekty na fotografiach dobrego w tej polskiej beznadzieji nie ma co sie wstydzic! Wszytkirgo dokonano pracowitością Kaszubów i Pana Langa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paka48 Brawo Lang.. prosimy o bis! IP: *.rene.com.pl 08.09.06, 19:35 Przepraszam za pierwszy tekst - nie sprawdziłem i wyszedł niestarannie! Najwyższe gratulacje i czapki z głów dla Pana Czesława Langa! Nie tylko za to co zrobił dla tej świątyni, ale i za skromność i piekną odbudowę swego obiektu w Barnowie! Ba namówił znajonych, którzy restaurują okoliczne małe pałacyki - są teraz prawdziwą perełką tych stron. Dla skromności dodam, że w Barnowie w obiekcie Pana Langa w przeszłości mieszkała najwieksza miłość Adama Mickiewicza .. Maryla Wereszczakówna.. widać jej duch dobrej miłości natchnął Pana Czesława...gratuluje! A swoją drogą dziennikarze mogliby pokazać te obiekty na fotografiach,dobrego i pięknego w tej polskiej beznadzieji nie można się wstydzic! Wszytkiego tu dokonano pracowitością Kaszubów i Pana Langa! Odpowiedz Link Zgłoś