Dodaj do ulubionych

Włoch pod wrażeniem kaszubskiego kościoła

IP: *.nll.se 07.09.06, 09:16
A gdzie sa fotografie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ya fotki IP: *.net.pl 07.09.06, 19:30
      Super zdjęcia w artykule! ;D
    • Gość: Paka48 Brawo Lang IP: *.rene.com.pl 08.09.06, 19:28
      Najwyższe gratulacje i czapki z głów dla Pana Czesława Langa! Nie tylko za to co
      zrobil dla tej światyni, ale i za skromność i piekna odbudowę swego obiektu w
      Barnowie! ba namówił znajonych, którzy restauruja okoliczne małe pałacyki - sa
      terza prawdziwa perełką tych stron. Dla skromności dodasm żw w Barnowie w
      obiekcie Pana Langa w przeszłości mieszkała najwieksza miłość Adama Mickiewicza
      .. Maryla Wereszczakówna.. widać jej duch dobrej miłości natnął Pana
      Czesława...gratuluje! A swoją drogą dziennikarze mogliby pokazać te obiekty na
      fotografiach dobrego w tej polskiej beznadzieji nie ma co sie wstydzic!
      Wszytkirgo dokonano pracowitością Kaszubów i Pana Langa!
    • Gość: Paka48 Brawo Lang.. prosimy o bis! IP: *.rene.com.pl 08.09.06, 19:35
      Przepraszam za pierwszy tekst - nie sprawdziłem i wyszedł niestarannie!
      Najwyższe gratulacje i czapki z głów dla Pana Czesława Langa! Nie tylko za to co
      zrobił dla tej świątyni, ale i za skromność i piekną odbudowę swego obiektu w
      Barnowie! Ba namówił znajonych, którzy restaurują okoliczne małe pałacyki - są
      teraz prawdziwą perełką tych stron. Dla skromności dodam, że w Barnowie w
      obiekcie Pana Langa w przeszłości mieszkała najwieksza miłość Adama Mickiewicza
      .. Maryla Wereszczakówna.. widać jej duch dobrej miłości natchnął Pana
      Czesława...gratuluje!
      A swoją drogą dziennikarze mogliby pokazać te obiekty na fotografiach,dobrego i
      pięknego w tej polskiej beznadzieji nie można się wstydzic! Wszytkiego tu
      dokonano pracowitością Kaszubów i Pana Langa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka