Gość: elvis IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 06.07.07, 03:39 jak zwykle w pzpn śledzie juz cos kąbinują Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: The End Re: Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: *.gdynia.mm.pl 06.07.07, 17:20 Elvis ty id....to czytaj ze zrozumieniem tekst a potem pisz .To betony probuja popieprzyć cała ligę bo im ogrodzenie zwineło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: *.bois.qwest.net 06.07.07, 17:56 czy to w calym wojewodztwie nie innego porzadnego stadionu do odbycia sie tego meczu?chyba az tak zle to nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kruuch Re: Jedyny porzadny stadion w woj. to Gdyński IP: *.centertel.pl 08.07.07, 14:11 taka jest prawda.poza stadionem Pogoni Szczecin na calym wybrzerzu nie ma porządengo stadionu prócz Arki.Dlatego nie ma innego wyboru ! Nowoczesna murawa podgrzewana,oswietlenie, i 80% w krzesełkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Lechii SkANDAL !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 21:23 Ludzie jak można mówić , że nie wpuści się kibiców gości na stadion bo kilka płotków się zepsuło p omeczu z Ruchem. Przecież to jest skandal , sezon na włąsnym satdionie dla Lewchii skończył się 2 czerwca!!! a teraz cyrki z przekłąddaniem meczy :/ Coś to śmierdzi i coś czuje , że Jacek i PZPN w tym palce maczali. Jak do czegoś takiego można przetargi robić ! TO SKANDAL !!! Jako kibic Lechii żądam od zarządu aby mecz odbył się 28 albo 29 lipca razem z kibicami Arki. Obiecaliście nam awans , nie dotrzymaliście słowa , to dajcie nam chociaż to. !!! A redakcje proszę , aby sprawiła ,żeby to przeczytali działcze Lechii i cała reszta , bo skończy się z tym , że mecze derbowe będą albo bez kibicow , albo tylko w Gdynii , a ja nie mam zamairu planowac sobie 10 razy wolnego , bo jest podany terminarz i po coś on jest , aby się do niego dostosowac. Mnie to nic nie obchodzi i ja bę de 29 lipca na stadionie Lechii , i oprocz mnie ebdzie tam jeszcze wielu dlatego mecz ma się odbyć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacol Re: Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: *.centertel.pl 08.07.07, 14:05 to betony kombinują bo sa gospodarzami ! bo nie maja porzadnego stadionu i obawiaja sie wysokiej porazki lehii. Arka niczego sie nie obawia bo ma porzadna druzyne,stadion 1 ligowy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacol Re: Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: *.centertel.pl 08.07.07, 14:05 to betony kombinują bo sa gospodarzami ! bo nie maja porzadnego stadionu i obawiaja sie wysokiej porazki lehii. Arka niczego sie nie obawia bo ma porzadna druzyne,stadion 1 ligowy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nep Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: 81.15.171.* 09.07.07, 10:22 Klatka dla kibiców? Prawdziwi kibice nie potrzebują klatek!!! Klatki moga być dla bandytów lub zwyrodnialców!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Derby w Gdańsku, Gdyni czy przełożone? IP: *.bois.qwest.net 09.07.07, 17:57 mecz w Olsztynie? Odpowiedz Link Zgłoś