Gość: M
IP: *.nsm.pl
09.04.08, 16:42
Obawiam się dwóch rzeczy - po pierwsze protestów po ogłoszeniu wyników, druga
sprawa to termin - 2 miesiące to strasznie mało. Oby nie było tak, że żadna
firma nie stanie do przetargu, w związku z bardzo małą ilością czasu na
wykonanie całego systemu.