Dodaj do ulubionych

Saur Neptun sponsoruje sylwestra

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 22:23
Rezonans społeczny był jak diabli
Obserwuj wątek
    • Gość: Yogi Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.chello.pl 10.10.08, 22:46
      I chociaż raz dał efekt.
    • Gość: es lud chce igrzysk IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 10.10.08, 23:26
      lepsze igrzyska dla publiki, niż raut dla elyt
    • Gość: ghj Ciekawy pomysł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 23:42
      W efekcie awantury na dziesięciolecie rządów Adamowicza zagra
      orkiestra niepełnosprawnych. Ciekawy pomysł.
      • Gość: aha Re: Ciekawy pomysł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.08, 11:59
        sugerujesz 'swój wśród swoich'? :)
    • Gość: bolo Saur Neptun ???? IP: 213.76.140.* 11.10.08, 10:07
      to dowodzi jaka drogą idzie zarząd SNG. Za mało medialne było
      sponsorowanie domów dziecka?
      Kto w ogóle wpadł na chory czy wręcz samobójczy pomysł rautu dla
      notabli?
      No ale na poprawę nigdy za późno.
    • Gość: XMD Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 11:06
      Ludzka rzecz pomyłka. Wielka rzecz - przyznać się do błędu.
    • Gość: karol typowe mydlenie oczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 08:20
      tylko ślepi w tym mieście nie widzą -że saur to skarbonka bez dna
      dla adamowicza i całego PO .
      dziesięc lat sukcesów budynia - tylko nikt nie może wskazać jakich !
      gośc ma szczęście że jesteśmy w unii - inaczej dawno by popłynął.
      myśle że możemy już powiedziec - temu panu już dziękujemy .
      adamowicz jest w niełasce premiera ciągnie całe pomorskie PO na dno .
      a co saur - może tak dla mieszkańców miasta zrezygnowałoby z
      podwyżek cen wody ? wszak widac że kase na inprezki adamowicza ma !
    • Gość: piotrek Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.static.hnet.pl 12.10.08, 12:34
      Mądry krok prezydencie, pokazał Pan klasę a szczekjącym i zawistnym
      oponentom środkowy palec. Brawo!
    • Gość: głos_wyborczy Ech, te wybory! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 14:57
      .
    • Gość: Grorge Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.08, 17:27
      Wstyd mi za Pawła Adamowicza i za Marszałka Kozłowskiego.Chcieli
      urządzić imprezę wzorując się na Korei i Chinach. Taka impreza w
      Polsce to czysty PRL. Znam Adamowicza i uważam, że to jego styl.
      Jego prywatny jubileusz miał stać się świętem w
      Gdańsku.Żenujące.Kozłowski i Adamowicz powinni przeprosić
      Gdańszczan.To nie jest sprawa sponsorów. To sprawa honoru samorządu
      i instytucji poza rządowych. Szkoda, że Platforma Obywatelska tego
      nie rozumie.Za taki zamiar Kozłowski i Adamowicz powinni być
      usunięci z Platformy. Szkoda że ja tak w nich wierzyłem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka