Gość: ghj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 22:23 Rezonans społeczny był jak diabli Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Yogi Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.chello.pl 10.10.08, 22:46 I chociaż raz dał efekt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es lud chce igrzysk IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 10.10.08, 23:26 lepsze igrzyska dla publiki, niż raut dla elyt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghj Ciekawy pomysł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 23:42 W efekcie awantury na dziesięciolecie rządów Adamowicza zagra orkiestra niepełnosprawnych. Ciekawy pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aha Re: Ciekawy pomysł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.08, 11:59 sugerujesz 'swój wśród swoich'? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Saur Neptun ???? IP: 213.76.140.* 11.10.08, 10:07 to dowodzi jaka drogą idzie zarząd SNG. Za mało medialne było sponsorowanie domów dziecka? Kto w ogóle wpadł na chory czy wręcz samobójczy pomysł rautu dla notabli? No ale na poprawę nigdy za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XMD Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 11:06 Ludzka rzecz pomyłka. Wielka rzecz - przyznać się do błędu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol typowe mydlenie oczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 08:20 tylko ślepi w tym mieście nie widzą -że saur to skarbonka bez dna dla adamowicza i całego PO . dziesięc lat sukcesów budynia - tylko nikt nie może wskazać jakich ! gośc ma szczęście że jesteśmy w unii - inaczej dawno by popłynął. myśle że możemy już powiedziec - temu panu już dziękujemy . adamowicz jest w niełasce premiera ciągnie całe pomorskie PO na dno . a co saur - może tak dla mieszkańców miasta zrezygnowałoby z podwyżek cen wody ? wszak widac że kase na inprezki adamowicza ma ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.static.hnet.pl 12.10.08, 12:34 Mądry krok prezydencie, pokazał Pan klasę a szczekjącym i zawistnym oponentom środkowy palec. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głos_wyborczy Ech, te wybory! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.08, 14:57 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grorge Saur Neptun sponsoruje sylwestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.08, 17:27 Wstyd mi za Pawła Adamowicza i za Marszałka Kozłowskiego.Chcieli urządzić imprezę wzorując się na Korei i Chinach. Taka impreza w Polsce to czysty PRL. Znam Adamowicza i uważam, że to jego styl. Jego prywatny jubileusz miał stać się świętem w Gdańsku.Żenujące.Kozłowski i Adamowicz powinni przeprosić Gdańszczan.To nie jest sprawa sponsorów. To sprawa honoru samorządu i instytucji poza rządowych. Szkoda, że Platforma Obywatelska tego nie rozumie.Za taki zamiar Kozłowski i Adamowicz powinni być usunięci z Platformy. Szkoda że ja tak w nich wierzyłem. Odpowiedz Link Zgłoś