Gość: Piotrek
IP: *.proxy.aol.com
05.08.01, 21:02
Zeby wybudowac na Wybrzezu najwiekszy i najszybszy roller-coaster Swiata .
Zaprojektowany przez specjalistow z Trojmiasta ,a wykonany przez stocznie Wybrzeza .
PLUSY
1.Kontrakty na wykonanie stalowych konstrukcji dla stoczni z Wybrzeza .
2.Atrakcja turystyczna ,
3.Kilkaset stalych stanowisk pracy zwiazanych z uzutkowaniem kolosa .
4. Duma dla Wybrzeza
5.Atrakcyjny zysk dla potencjalnego inwestora .
MINUSY ?. Nie widze .Kto widzi prosze smialo pisac ,nawet jezeli by to miala by byc rola adwokata diabla.