Dodaj do ulubionych

Musimy współpracować

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.09, 15:15
Tylko Gdańsk!!
Zawsze było wiadome, że tylko Gdańsk ciągnie metropolię do przodu.
Coś takiego jak przedsiębiorcza i otwarta na biznes Gdynia w ogóle
nie istnieje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Obserwator Musimy współpracować IP: *.lublin.mm.pl 24.03.09, 16:07
      Gdańsk jako miasto wojewódzkie siłą rzeczy promuje siebie i okolice.
      Ja żadnej karty ani metropolii nie potrzebuję, niech każde miasto
      działa samo dla siebie, po to ma prezydenta i radę miasta. Po co mi
      metropolia z Tczewem, Luzinem czy Kartuzami, chyba tylko po to, aby
      kolejne, wyższe od lokalnych, nowe władze miały swojego Mertopolitę.
      Jednego już mamy w Oliwie i starczy za dwóch - Amen.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka