Gość: Luki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.09, 15:15 Tylko Gdańsk!! Zawsze było wiadome, że tylko Gdańsk ciągnie metropolię do przodu. Coś takiego jak przedsiębiorcza i otwarta na biznes Gdynia w ogóle nie istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Obserwator Musimy współpracować IP: *.lublin.mm.pl 24.03.09, 16:07 Gdańsk jako miasto wojewódzkie siłą rzeczy promuje siebie i okolice. Ja żadnej karty ani metropolii nie potrzebuję, niech każde miasto działa samo dla siebie, po to ma prezydenta i radę miasta. Po co mi metropolia z Tczewem, Luzinem czy Kartuzami, chyba tylko po to, aby kolejne, wyższe od lokalnych, nowe władze miały swojego Mertopolitę. Jednego już mamy w Oliwie i starczy za dwóch - Amen. Odpowiedz Link Zgłoś