Gość: Kaśka
IP: *.spray.net.pl
12.01.04, 10:49
Mam dziecko 13-to miesięczne.W dzień jada już"dorosłe"posiłki natomiast na
noc dostaje kaszę i mojego cycuszka.Mały śpi z nami.Sęk w tym że prawie całą
noc domaga się piersi-choćby do potrzymania,kręci się po całym łóżku i jęczy
przez sen.Jest zdrowy,zdaje się nie głodny-więc o co może mu chodzić?
Już miałam zamiar zostawić Go z Mężem a sama wynieść się do innego pokoju
celem odstawienia od piersi w nocy,ale widzę że On zawyłby się na amen!
W dzień też jak śpi to "jak mysz pod miedzą",co parę minut siedzę i bujam
łóżeczkiem.Co robić?Jestem już wykończona,rano czuję się jakbym zeszła z
karuzeli.