vit27
06.07.05, 10:11
Mam 2 tygodniową coreczkę , która w nocy ssie cyca okolo 1 godziny i zasypia
tylko przy mnie w łóżku. Gdy chce ją przenieść do łóżęczka to zaczyna płakać
i się wścieka. Uspakajam ją a potem znów chce cyca i tak w kółko. Co robic,
nie mam serca słuchać jak płacze??