Dodaj do ulubionych

Waga DZIDZI

26.06.05, 23:13
trochę się martwię bo moje bobo w 26 tc waży 1270g czyli powyżej przyjętych
jako takich norm...
ile ważą wasze dzidzie w podobnym wieku?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • azbestowestringi Re: Waga DZIDZI 26.06.05, 23:43
      29tc - 1900g
    • ala77a Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 10:43
      26 tydzień USG i waga niecały kilogram 984 dkg.
      • lolita27 Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 12:51
        moja malutka w pelnych 24 tygodniach wazyla cos kolo 700 dkg. I byla w normie.
        Teraz na pewno przytylo jej sie, ale wiem ze jest drobna...
        Ja wiem ze to dziewczynka - a dziewczynki mniej waza zazwyczaj. A Twoje
        malenstwo to moze chlopiec - wagowo by pasowalo... moze masz zle policzony
        termin porodu... albo urodzisz duza dzidzie. Na pewno waga dzidzi nie znaczy
        nic zlego. Nie martw sie tylko...
        • 1kinia1 Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 22:28
          no faktycznie to chłopak.. a termin raczej dobry...
          dzięki i pozdrawiam
          • mamaanieli Re: Waga DZIDZI 28.06.05, 10:25
            Możliwy jest też błąd pomiaru - przy moim pierwszym dziecku lekarz pomylił się
            prawie o pół kilograma. Mała miała urodzić się coś około 3100, a urodziła 3600.
            POzdrawiam.
            • aammsstt Re: Waga DZIDZI 28.06.05, 11:29
              31 t.c. - Matylda ma 1700g - pan doktor twierdzi, że to duzo...
    • gusia-81 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 09:27
      Moja (już na pewno) Oliwka po 28tc waży 1300 i pani doktor mówi, że jest to odpowiednia waga jak na ten "wiek" smile
    • isia_50 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 12:29
      Właśnie przed chwilą pisałam w wątku na forum Ciąża i poród, więc przekopiuję.

      A ja nie wierzę w te pomiary wagi z usg. W pierwszej ciąży w 39 tc moja córa
      miała ważyć 2900g wg USG i urodzić się za 2 tygodnie, urodziła się niecałe trzy
      doby później ważąc 3940g!!!

      Teraz w poniedziałek miałam USG i dzidzia ważyła 1750g (wg USG wyszło 30 tc i 3
      dni), a dzień poźniej czyli wczoraj u innego lekarza ważyła już 1400g (i 31 tc
      i 2 dni). Super, nie? Obie wagi mam na opisach USG. Najważniejsze, że rozwija
      się prawidłowo, wszystko ma na miejscu i w normie. A moja szyjka macicy od
      wewnątrz zamknieta, choć zewnętrzna się otwarłasad
      Iza
      31 tc wg OM
      • madelaine6 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 21:16
        31 tydzien - 2100g.Kubus wazyl w tym samym momencie
        2160,waga urodzeniowa:4100 smile Znowu kolosek smile
        • lenka30a Re: Waga DZIDZI 30.06.05, 09:43
          Moja dzidzia w 26 tc wazyła ciutek ponad 1000 g, lekarz powiedział ze to w
          porządku
          myslę, że nie ma co się martwić za bardzo tymi pomiarami, poniewaz one nie są
          dokładnesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka