1kinia1 26.06.05, 23:13 trochę się martwię bo moje bobo w 26 tc waży 1270g czyli powyżej przyjętych jako takich norm... ile ważą wasze dzidzie w podobnym wieku? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ala77a Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 10:43 26 tydzień USG i waga niecały kilogram 984 dkg. Odpowiedz Link Zgłoś
lolita27 Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 12:51 moja malutka w pelnych 24 tygodniach wazyla cos kolo 700 dkg. I byla w normie. Teraz na pewno przytylo jej sie, ale wiem ze jest drobna... Ja wiem ze to dziewczynka - a dziewczynki mniej waza zazwyczaj. A Twoje malenstwo to moze chlopiec - wagowo by pasowalo... moze masz zle policzony termin porodu... albo urodzisz duza dzidzie. Na pewno waga dzidzi nie znaczy nic zlego. Nie martw sie tylko... Odpowiedz Link Zgłoś
1kinia1 Re: Waga DZIDZI 27.06.05, 22:28 no faktycznie to chłopak.. a termin raczej dobry... dzięki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanieli Re: Waga DZIDZI 28.06.05, 10:25 Możliwy jest też błąd pomiaru - przy moim pierwszym dziecku lekarz pomylił się prawie o pół kilograma. Mała miała urodzić się coś około 3100, a urodziła 3600. POzdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Waga DZIDZI 28.06.05, 11:29 31 t.c. - Matylda ma 1700g - pan doktor twierdzi, że to duzo... Odpowiedz Link Zgłoś
gusia-81 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 09:27 Moja (już na pewno) Oliwka po 28tc waży 1300 i pani doktor mówi, że jest to odpowiednia waga jak na ten "wiek" Odpowiedz Link Zgłoś
isia_50 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 12:29 Właśnie przed chwilą pisałam w wątku na forum Ciąża i poród, więc przekopiuję. A ja nie wierzę w te pomiary wagi z usg. W pierwszej ciąży w 39 tc moja córa miała ważyć 2900g wg USG i urodzić się za 2 tygodnie, urodziła się niecałe trzy doby później ważąc 3940g!!! Teraz w poniedziałek miałam USG i dzidzia ważyła 1750g (wg USG wyszło 30 tc i 3 dni), a dzień poźniej czyli wczoraj u innego lekarza ważyła już 1400g (i 31 tc i 2 dni). Super, nie? Obie wagi mam na opisach USG. Najważniejsze, że rozwija się prawidłowo, wszystko ma na miejscu i w normie. A moja szyjka macicy od wewnątrz zamknieta, choć zewnętrzna się otwarła Iza 31 tc wg OM Odpowiedz Link Zgłoś
madelaine6 Re: Waga DZIDZI 29.06.05, 21:16 31 tydzien - 2100g.Kubus wazyl w tym samym momencie 2160,waga urodzeniowa:4100 Znowu kolosek Odpowiedz Link Zgłoś
lenka30a Re: Waga DZIDZI 30.06.05, 09:43 Moja dzidzia w 26 tc wazyła ciutek ponad 1000 g, lekarz powiedział ze to w porządku myslę, że nie ma co się martwić za bardzo tymi pomiarami, poniewaz one nie są dokładne Odpowiedz Link Zgłoś