oli_2004 25.04.06, 12:26 Witaj Czy robiłaś cos w tym kierunku??Kiedy byłaś na ostatniej wizycie a maluch był pośladkowo?Czy poczułaś jak maluch sie obrócił? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amber2005 Re: Do Amber2005!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! 25.04.06, 21:44 Miesiąc temu leżał sobie poprzecznie (tylko cc - wrrr!), 2 tygodnie temu czułam, że się obrócił (mogłam bez problemu przekręcać się z boku na bok w pozycji leżącej)ale niestety jak pokazało USG siedział zadowolony pupą w dół (i znowu skazana raczej na cc ). Powiedziałam ginowi, że będę chyba stać na głowie a w rzeczywistości bardzo intensywnie wyobrażałam sobie to,że Maluszek robi wielkiego fikołka. Żadnych masaży ani ćwiczeń nie praktykowałam ale nie oszczędzałam się zbytnio robiąc np. wielkie świąteczne porządki i zajmując się starszym Synkiem (doszłam do wniosku, że jak uparciucha w brzuszku trochę postymuluję to Mu nie zaszkodzi). Mniej więcej po świętach poczułam, że Maluszek wierci się i fika z niespotykaną dotąd energią, zaczęłam częściej biegać do łazienki i w końcu dostałam parę kopniaczków pod żebra (a nie tak jak dotąd delikatne łaskotanie - chyba główką). Z wielką nadzieją poszłam na kolejną wizytę i ku mojej radości Dzidziuś "wsadził" już główkę tam gdzie potrzeba i to nawet bardzo bo jest dość nisko... Myśl pozytywnie (tylko 5% dzieci nie jest ułożone główkowo - wiem teraz łatwo mi to mówić...)i życzę najpiękniejszych wspomnień z porodu naturalnego. Odpowiedz Link Zgłoś