nekokoneko 17.08.06, 14:08 ja teraz (rano) 83 a przed ciaza max 68 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arabelka78 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 14:11 Przed ciążą - 68 cm, teraz - 79 cm Odpowiedz Link Zgłoś
nekokoneko Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 14:15 eh- mniej niz ja..ja sie chwilami boje czy nie bede malym wielorybem i czy greenpeace nei bedzie chcial mnie wrzucic do oceanu Odpowiedz Link Zgłoś
niuta_s Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 14:30 przed ok 74cm, teraz 86 (po śniadaniu) Odpowiedz Link Zgłoś
wiolczers Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 14:36 Mi juz prawie zaniknął pas Dla świętego spokoju w ogóle się nie mierzę. Wchodze jedynie na wagę (co też nie jest fajne ) Odpowiedz Link Zgłoś
bocianowa A co to jest pas....??? Hahahahaha 17.08.06, 15:04 U mnie pas, niestety, juz zanikł...) Jak narazie jestem w 16 tc, przytyłam 1kg, ale brzuszek mam już dorodny. Dla lepszego samopoczucia, nie mierze się w pasie, juz po spodniach moge się zoriętować, że przybyło mi tam sporo. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, chwilowo "bez pasa" ) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilka1979 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 15:19 Przed ciążą 72 ,a teraz 82 cm. Odpowiedz Link Zgłoś
niunka24 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 15:36 ja na razie - przed ciążą 65, teraz 69-70...jeszcze mało,ale ja dopiero w 12 tyg,.jestem Odpowiedz Link Zgłoś
marti_ka82 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 15:50 przed ciążą 60 cm teraz 80... przezyłam szok jak się mierzyłam rano Odpowiedz Link Zgłoś
donzab81 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 16:38 Kurcze zmierzyłam się i wow przed 65cm ,a teraz godz.po 16 a ja 84 cm,a co będzie póżnym wieczorem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
annazmaria Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 17.08.06, 21:52 wieczorami dobijamy do 79 cm kiedyś było 63... dawne czasy, nie mieszczę się już w żadne 'normalne' spodnie, nawet biodrówki. Zaczynamy 16sty tydzień Odpowiedz Link Zgłoś
nekokoneko Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 18.08.06, 10:44 no widze ża wszystkim nam przybywa..ano ano. to juz koniec 15 tyg u mniedziś jest jego ostatni dzień a brzuszek rośnie..i nie przejmuje się że średnio co dwa tygodnie musze szukać nowych spodni poradźcie co zrobić? bo ile można mieć par spodni w różnych rozmiarach? Odpowiedz Link Zgłoś
doso1 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 18.08.06, 11:15 Radze kupic spodnie, ktore beda rosly razem z Toba. Ja cala poprzednia ciaze przechodzilam w jednych jeansach, ktore byly wyprofilowane na brzuch, a po bokach mialy guziki w 3 rzedach, wiec rozszerzaly sie razem ze mna (nie wiem czy jasno to wytlumaczylam, sorry; i niestety nie potrafie znalezc ich zdjecia w necie). Niezle sa tez takie z elastycznym pasem. A po domu i na spacery z psem chodzilam po prostu w takich sportowych z gumka w pasie, kupionych w supermarkecie za pare groszy (mam 3 pary) i tez sie swietnie srawdzily. Odpowiedz Link Zgłoś
marti_ka82 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 18.08.06, 11:46 ja zainwestowałam w spodnie z szeorkim pasem na brzuch, regulowanym... ktora rosna od rozmiaru 34-44 bo stwierdzilam, ze kupowanie co chwile nowego rozmiaru spodni mija sie z celem, co ja ptoem z nimi zrobie? ehh chcialam zalaczyc zdjecie ale strona www.imageshack.us mi wygasa... buu Odpowiedz Link Zgłoś
nekokoneko Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 18.08.06, 12:04 po domu chodze bez spodni tak mi najwygodniej...no i chyba bede musiala kupic takie rosnace spodnie Odpowiedz Link Zgłoś
dakota123 Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 20.08.06, 09:05 Mi tez praktycznie zanikł już pas)Ze spodni "nieciążowyh" wchodzę jedynie jeszcze w jedna parę którą zawsze miałam luźną w pasie i w bojówki 3/4.A jedne ciążówki z pasem na brzuch juz leżą w szafie ale jakoś na razie wzbraniam sie jeszcze przed ich założeniem)Ale niedługo juz chyba nie bedzie wyjścia!! Odpowiedz Link Zgłoś
bocianowa Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 20.08.06, 23:07 Ja tez zainwestowałam już w spodnie z elastycznym pasem na brzych. Są proste, więc do wszystkiego pasują. Są z elastycznego materiału, więc w razie jak się rozejdę w miejscu gdzie nie ma pasa, też będzie ok. Na górze pasa mają gumkę ze sporą ilością dziurek, do regulacji, a pod brzuszkiem szlufki na pasek, co pomaga w utrzymaniu. Już zaczęłam w nich chodzić, są narazie lekko luźne ale nie spadają, a przede wszystkim nie upijają . Poluję jeszcze na dżinsy Polecam bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama dużo!!! 21.08.06, 10:39 Boże! Ja wieczorem dochodzę AŻ do 95cm, a dodam że przed ciążą miałam ok.70. Cały czas myślę czy oby nie schował się tam ktoś dodatkowy...W pierwszej ciąż taki brzuch miałam ok6-7mc, a tu dopiero początek 17tc... Odpowiedz Link Zgłoś
kania_kania Re: ile macie w pasie- a ile mialyscie przed ciąż 21.08.06, 11:08 A u mnie -1kg na wadze i -3 cm w pasie... Bedzie chlopak! Kania Odpowiedz Link Zgłoś