linka4 14.12.06, 17:54 Dziewczyny mamy ząbki!!!!!!!!!!i to 2-jeden wyszedł w niedzielę, drugi we wtorek, obydwa na dole. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vanilia25 Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 19:38 U nas bylo identik, w sobote pokazal sie pierwszy prawa dolna jedynka, a w poniedzialek lewa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chaos222 Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 22:43 chwal sie , chwal, bo jest czym pozdrowienia od bezzebnego Kubusia Odpowiedz Link Zgłoś