Dodaj do ulubionych

Musimy się pochwalić

14.12.06, 17:54
Dziewczyny mamy ząbki!!!!!!!!!!i to 2-jeden wyszedł w niedzielę, drugi we
wtorek, obydwa na dole.
Obserwuj wątek
    • emmilka Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 18:07
      gratulacje!! ciężko było?
      • vanilia25 Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 19:38
        U nas bylo identik, w sobote pokazal sie pierwszy prawa dolna jedynka, a w
        poniedzialek lewa!!!
      • chaos222 Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 22:43
        chwal sie , chwal, bo jest czym smilepozdrowienia od bezzebnego Kubusia
      • linka4 Re: Musimy się pochwalić 15.12.06, 17:44
        Nawet nie
    • babie_lato1 Re: Musimy się pochwalić 14.12.06, 19:48
      Super, gratuluję smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka