15.12.06, 20:20
kochana
spacerówkę mamy rzeczywiście baby born
Baśka w niej siada i każe się wozić wink
ważymy ponad 12 kg, a spacerówka daje radę
oczywiście pewnie przez to wcześniej się popsuje czy zniszczy, ale obciążenie
wytrzymuje, tylko kólka się nie kręcą już za bardzo jak Baśka siedzi w środku
Obserwuj wątek
    • kaliaa Re: do kaliaa 15.12.06, 21:20
      dzieki jadis smile
      ok wiec jako znany juz na tym forum snob (bu ha ha) kupie malej kolejna zabawke
      (zamiast ksiazeczki- o zgrozo!), firmowa spacerowke, a jakze! Bowiem kolejny
      raz okazalo sie ze dziadowska, bezfirmowa rzecz to pieniadze wyrzucone w bloto
      (mam na mysli zwykly wozek za 20 zl) i ze tylko biednych stac na kupowanie
      tanich, a wiec gownianych rzeczy (ten wozek za 20 zl sie rozpada).
      Mozesz mi jeszcze rzucic linkiem na ten wozek ktory macie?
      A lale jaks fajna macie? Od razu do wozka bym dokupila. Jakos nie moge znalezc
      fajnej, porecznej lalki, zeby moje chuchro mialo sile ja dzwigac, zeby cosik
      mowila i najlepiej zeby miala oczy z ruchomymi powiekami. Swietnie byloby zeby
      taka lala miala znaczek FP i zeby nazywala sie edukacyjna. Znasz moze taki
      cud? Chociaz mam wrazenie ze mala najbardziej ucieszylaby sie z kolejnego
      tubisia(dzis w smyku od razu do nich sama pobiegla przez pol sklepu, skubana
      pamieta juz gdzie leza), no ale to zapewne wynika z tej hipnotyzerskiej mocy
      tubisiow. Bom ja kretynka-matka zamiast bawic sie nia w tym czasie drewnianymi
      klockami sadzam ja przed tv i kaze jej ogladac te oglupiajace-demoniczne
      stwory. To oczywiscie tak na marginesie smile
      pozdrawiam ciepla Wasza Trojeczke smile
      • pati775 Re: do kaliaa 15.12.06, 21:30
        usmialam sie serdecznie z tego postu

        uderz w stol ...
        • azja811 Re: do kaliaa 15.12.06, 21:34
          hehehe ja też big_grinDDD
          • madelaine6 Re: do kaliaa 15.12.06, 22:01
            hahahhahahaha


            kaliaa,zarąbiście to napisałaś :p
            padłam big_grin
      • bomba001 Re: do kaliaa 15.12.06, 22:09
        no chyba że zajebiścieDDDD
      • jadis76 Re: do kaliaa 16.12.06, 15:33
        link do wózeczka
        www.allegro.pl/item150646155_nowy_wozek_baby_born_spacerowka_najtaniej_.html
        i nie uwierzysz ale lalkę mam FP smile)))))
        www.allegro.pl/item149436331_fisher_price_little_mommy_sliczna_lalka_nowa.html
        nie przejmuj się - ja taka sama zla matka snobka wink)) i wszystko kupuję drogie
        i firmowe i za poród ( podobnie jak Ty ) zaplacilam wink))))
        ale w glębokim poważaniu mam to co inne dzieci jedzą, oglądają i czym się
        bawią - zwlaszcza jeśli zmierza to tylko do tego,żeby udowodnić komuś swoją
        wyższość i mądrość wink i śmieszą mnie takie posty od matek idealnych
        też Was pozdrawiamy
        może jakieś spotkanie po Nowym Roku ?
        PS ale zobacz jaka jesteś popularna - ile osób czyta post skierowany do Ciebie


        Basia ma już...
        • malina.majka Re: do kaliaa 16.12.06, 18:05
          Kaliaa,Jadis,kocham Was
          • justin301 Re: do kaliaa 16.12.06, 18:16
            Ha, ha, ha.
            Też bym kupiła ale mojemu chłopcu starczy jak sobie pojeździ wózkiem i pobawi
            lalkami u kuzynek - dziewczynek. Uwielbia wozic lalki.
            A ostatnio tatuś nadepnąl na samochodzik z takiego cienkiego plastiku. Bolała
            nóżka,a padło też pewne określenie z ust tatusia i synuśmój bawi sie teraz
            samym podwoziem od samochodzika bo tyle z niego zostało. U nas FP się sprawdza.
            szkoda oczywiscie, ze tak drogo ale co poradzić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka