Dodaj do ulubionych

spanie dziecka

18.11.04, 12:58
Witam! Chcialam sie zapytac o spanie maluszkow.
Mam 2-latka, zasypia sam, ale... Ma wyjete z lozeczka szczebelki, wiec moze
sam wychodzic. No i wychodzi: w polowie nocy przychodzi do naszego lozka ze
swoim misiem i kolderka! Ja czesto nawet go nie slysze, rano sie budze i
dopiero go widze lub jak sie za mocno kreci podczas spania. Stad moje pytanie:
czy to przechodzi i kiedy? Nie chce stosowac jakis dratycznych metod, bo wole
sie wyspac. A moze macie jakies inne cudowne sposoby ?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • agutek10 Re: spanie dziecka 18.11.04, 16:07
      syn mojej przyjaciolki robil dokladnie tak samo - przychodzil w nocy, zasypial,
      oni go wynosili a za godzine przychodzil znowu i tak w kolko.....Dzis ma 7 lat
      i zmienilo sie tyle, ze przyhcodzi 1 raz a nie 10... Koszmar co? zycze ci zebys
      znalazla jakis sposob na to smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka