Dodaj do ulubionych

wózek fajne rozwiązanie, ale czy można kupić w Pol

27.12.07, 14:20
w Polsce???

Dziewczyny może któraś się spotkała z czymś podobnym w Polsce albo
na allegro. Fajna rzecz ale gdzie to kupić smile

cgi.ebay.de/Kiddy-Buggy-Board-Kinderwagen-Geschwisterwagen-Jogger_W0QQitemZ300152115935QQihZ020QQcategoryZ23628QQssPageNameZWDVW
QQrdZ1QQcmdZViewItem
Obserwuj wątek
    • coronella Re: wózek fajne rozwiązanie, ale czy można kupić 27.12.07, 18:01
      mozesz to kupić na ebayu, ale to nie jest fajne rozwiązanie. Bardzo ciezko skręca sie wózkiem. Nie mówiąc o podjechaniu pod krawężnik. Dziecko siedzi dokładnie tak, z jedną nóżką podpartą, a drugą wiszącą.
      Ale jesli chcesz taką dostawke, to moge pomóc ci kupic.
    • ainaw Re: wózek fajne rozwiązanie, ale czy można kupić 27.12.07, 20:48
      Ja mam - ściągałam przez angielskiego amazona, choć łatwe to nie
      jest, bo do Polski nie wysyłają. Dobrze, ze miałam znajomą w
      Londynie, zamówiłam na jej adres i przywiozła mi do Polski.
      Szukałam u nas wszędzie, ale nie było. Może teraz już ktoś to zaczął
      ściągać, bo starałam sie zarazić ideą kilka sklepów - wiele było
      zainteresowanych.
      W razie czego zawsze możesz kupić przez Internet, tylko koszty
      wysyłki do Polski są wysokie. Dlatego znajomi za granicą to
      najlepsze rozwiązanie. Jeszcze można zawalczyć o zwrot podatku na
      granicy... Ja się zgapiłam smile
      W każdym razie rozwiazanie jest super, moja starsza uwielbia.
      Polecam smile
      • coronella ainaw 27.12.07, 21:58
        a masz dokładnie to z linku??
        czy coś podobnego?? Bo ja miałam i za chorobe nie potrafiłam tym jezdzić, może ja miałam jakąs podróbkę? albo nie umiałam dobrze zamocować?
        • ainaw Re: ainaw 28.12.07, 16:09
          Mam Buggy Pod'a czyli dokładnie to.
          A co u Ciebie nie działało? U mnie się sprawdza bez większych
          problmów.
          Piszę "większych", bo jako wynalazek przeznaczony do użytku z
          wózkami wielu producentów, wymaga jakiejś tam niewielkiej obsługi.
          Musiałam np. przykręcić uchwyty trochę wyżej, bo się obsunęły dećko,
          czasem część przystawki zaczepia o gondolę i musze mocniej szarpnąć
          przy rozkładaniu, czasem zacinało mi się kółko przy zdejmowaniu...
          Ale wszystkie te problemy rozwiazałam, wiem gdzie jest ich
          przyczyna - po prostu trzeba nauczyć sie odpowiedniej obsługi
          ustrojstwa smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka