Dodaj do ulubionych

macierzyński a powrot do pracy

03.07.08, 15:39
pytalam na wyrodnych zapytam i tu

orientuje sie ktos jak to jest???
wiem, ze muszą przyjąć na to stanowisko z którego sie odchodziło ale...
co jak na to stanowisko został już ktoś zatrudniony??
Obserwuj wątek
    • m0nalisa Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 16:56
      wlasciwie to nie powinno cie to interesowac- to jest problem szefa. jego
      obowiazkiem jest przyjac cie na identyczne stanowisko jak przed pojsciem na
      macierzynski. no chyba ze umowa ci wygasla to dupa- moze ci wypowiedzenie wreczyc.
      • olamad Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 17:38
        Jak umowa wygasła, to już nie ma co wypowiadać big_grinD.
        Pracodawca ma obowiazek przyjąć na to samo, lub równorzędne
        stanowisko, za te same pieniądze of korz.
        • lady.godivia Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 18:14
          no dobra wracam na to samo stanowisko ale jemu nie sa potzrebne dwie osoby na
          takim samym stanowisku
          moze mnie zwolnic?
          na jakiej podstawie?
          • olamad Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 20:54
            Może Cie zwolnic tak jak każdego innego pracownika.
            "Dajcie mi człowieka, a ja wam znajdę paragraf"
            Oczywiście w wypadku kobiety powracającej do pracy po urlopie
            macierzyńskim, sprawa w sądzie wygrana. Dlatego też jeśli bedzie
            chciał się Ciebie skutecznie pozbyc, to trochę da Ci popracować i
            wtedy zwolni.
            A co, masz podejrzenie ze Cie zwolnią?
            • lady.godivia Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 22:03
              zwolnia raczj nie, ale mam podejrzenia ze stanowisko mi beda chcieli zabrac
              zmienila sie dyrekcja, niby jak bylam rozmawiac o powrocie to szystko cacy ale
              szpiedy doniesli ze wcale nie jest tak cacy
              dyrekcja s sciaga sobie swoich ludzi
    • utunia Re: macierzyński a powrot do pracy 03.07.08, 21:44
      a może ta osoba jest tylko na czas zastępstwa??
      Zresztą w sumie to nie Twój problem tylko szefa. Ty wracasz to pracy, jak
      będzie chciał Cię zwolni9ć to spotkacie się w sądzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka