naszagabcia
09.02.04, 21:43
Od jakiegoś czasu obserwuję u mojej 8-miesięcznej córeczki pojedyncze
dreszcze. Pojawiają się w rożnych sytuacjach , np. w porach karmienia i
najczęściej w pierwszej części dnia. Nie są częste, ale zaczęły mnie
niepokoić. Czy któraś z Was zauważyła coś podobnego u swoich pociech?
Kasia