09.02.04, 21:43
Od jakiegoś czasu obserwuję u mojej 8-miesięcznej córeczki pojedyncze
dreszcze. Pojawiają się w rożnych sytuacjach , np. w porach karmienia i
najczęściej w pierwszej części dnia. Nie są częste, ale zaczęły mnie
niepokoić. Czy któraś z Was zauważyła coś podobnego u swoich pociech?
Kasia
Obserwuj wątek
    • tuluza Re: Dreszcze 09.02.04, 23:43
      Witam,
      moj 9 miesieczny synek czasami trzesie sie podczas karmienia,w końcowej fazie,
      kiedy juz prawie spi, wtedy przerywam mu i lekko go poruszam i po wszystkim.
      Tez mnie to niepokoi, zauwazylam, ze zdaza sie to kiedy jest bardzo zmeczony.
      Pytalam pediatre, powiedziala, ze tak moze byc, ze niedojrzaly system nerwowy.
      Ja w tych momentach bardzo sie niepokoje.
      Ula

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka