Dodaj do ulubionych

bolesne ząbkowanie

27.02.04, 10:41
Witam!
Mój synek ma 2latka.Właśnie wyrzynają mu się ostatnie zęby trzonowe.Od
wczoraj wieczór ma wysoką gorączkę,jest marudny,a przy tym jeszcze wymiotował
w nocy i dzisiaj rano.Poprzednie ząbki wyrzynały mu się bezobjawowo a
teraz...Nakładam mu żel na dziąsła i daje Panadol.Najbardziej jednak niepokoi
mnie to,że wymiotował(może to przez ból i wysoką gorączkę).Czy wasze dzieci
Drogie Mamy też miały takie objawy przy ząbkowaniu?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka