09.07.18, 20:56
Moje dziecko piecze psitka.Ma 3 lata.Do tego zachowuje się dziwnie.Wkłada palec w psitkę i go...Oblizuje!Pomocy
Obserwuj wątek
    • jematkajakichmalo Re: Psitka 10.07.18, 20:33
      Z jednej strony brzmi moze dziwnie, ale corka kolezanki miala tak dokladnie w tym wieku. Okazalo sie, ze to cukrzyca typu I.
      Od dlugo utrzymujacego sie bardzo wysokiego poziomu cukru dziecko dostalo silnej grzybicy w miejscach intymnych co wywolalo swiad i pieczenie.

--
      "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
      • sanrio Re: Psitka 13.07.18, 11:06
        i też ze smakiem ten cukier z PSITKI zlizywała? wink

--
        Z pozostałych pamiętam do dziś temat o bydłu, miałam wymienić negatywne skutki hodowli bydła na świecie. (...)Naprawdę jesteś aż tak głupia, że nie umiesz deklinacji?
        Zawsze miałam szóstki z gramatyki akurat, więc na mojej pasji mnie nie zagniesz ? tol8 big_grin
        • jematkajakichmalo Re: Psitka 13.07.18, 16:49
          Az takich szczegolow nie znam, ale pewnie nie. Wiem tylo, ze dlugo ja tam wszystko pieklo i swedzialo, a jak poszli do lekarza to okazalo sie, ze to grzybica. Szybko okazalo sie od czego.

--
          "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
    • sanrio Re: Psitka 13.07.18, 11:04
      Psitka big_grin padłam

--
      Mój mi nigdy nie zabronił, ale za każdym razem jak sie umalowałam (a maluję wyłącznie rzęsy) to pytał, czy się pod latarnię wybieram. - andaba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka