aisha281
01.01.05, 22:38
Witam, od dwoch dni moj 4,5 latek ma temperature dochodzaca do 39 i zadnych
innych objawow.Dzisiaj pojechalam z nim na pogotowie i stwiedzono podejrzenie
rozyczki ze wzgledu na wysypke ktora pojawila na calym ciele. Podaje mu
Ibufen 3x dziennie ktory ma dzialac przeciwgoraczkowo i przeciwzapalnie. Mam
pytanie czy w poniedzialek powinnam pojsc z nim do naszego lekarza ktory
jewszcze raz obejrzy malego i stwierdzi rozyczke czy w przypadku braku
goraczki poprostu przeczekac nie narazajac innych dzieci w przychodni i tym
samym synka bo wiem ze zarowno rozyczka jak i inne choroby zakazne
lubia "cieplo".Czy jakies inne leki podaje sie przy tej chorobie i jakie moga
wzstapic powiklania. Prosze o rade. Pozdrawiam i z gory dziekuje za
odpowiedzi.