Dodaj do ulubionych

nadzwroczność

26.12.05, 14:10
Witajcie!
U mojej 2,5 letniej córeczki okulistka stwierdziła nadzwroczność +2,25 i
podsumowała to, że jet to w tym wieku jak najbardziej normalne, że nie trzeba
tego korygować, i że brak nadzwroczności w tym wieku byłby powodem do zmartwień.
Może macie jakieś doswiadczenie w tej kwestii?
Obserwuj wątek
    • aniask_mama Re: nadzwroczność 26.12.05, 17:53
      Do ok. 3rż nadwrzocznosc jest fizjologiczna i zmniejsza się z wiekiem, +2,25 to
      tochę dużo, ale skoro tak twierdzi Twoja okulistka...

      Istotnie nadwroczność sie cofa, natomiast którtkowzrocznośc nie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka