odetka
26.12.05, 14:10
Witajcie!
U mojej 2,5 letniej córeczki okulistka stwierdziła nadzwroczność +2,25 i
podsumowała to, że jet to w tym wieku jak najbardziej normalne, że nie trzeba
tego korygować, i że brak nadzwroczności w tym wieku byłby powodem do zmartwień.
Może macie jakieś doswiadczenie w tej kwestii?