Dodaj do ulubionych

Pneumokoki?

04.01.06, 11:46
Witam,
Mam pytanie, czy ktoras z mam szczepila swoja pocieche na pneumokokowe
zapalenie opon mozgowych? To ponoc od tego roku wejdzie na stale do
kalendarza szczepien dzieci, jednak zalecane jest szczepienie maluchow do 5
roku zycia. Co o tym sadzicie? Prosze o rade

Ada
Obserwuj wątek
    • agicha1 Re: Pneumokoki? 04.01.06, 11:54
      Wimże anach i kanadzie zczienia ą od dana obowiązkowe.U na niesty uznano,że
      szczepionka jest za droga ale leczenie chorego dziecka jest o wiele droższe
      taki to niestety kraj. Czy doczekamy się tej szczepionki no nie wiem nie wiem.
      Póki co chrońmy swoje dzieci. Moje dzieęki Bogu 6 lutego skończy roczek i
      jeszcze nie chorowało unikam nawet zakupów z nim w porze chorób.
      Też życzę zdrówka
      Agnieszka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka