emi_lubin
12.11.06, 19:06
Witajcie! Mój synek był miesiac temu operwany we Wrocławiu, w Medinecie.
Opieka jest tam niesamowita a lekarz wapanialy. O wszystkim mnie informowal,
zostal z nami gdy bylo zle. Nie ukrywal prawdy. Wspanialy kardiochirurg
dzieciecy. Wczesniej mialam do czynienia z kardiologami ale oni nie chcieli
mowic jak jest. Prowadzily nas dwie panie doktor i jedna z nich zawsze mowila
odwrotnie niz "kolezanka". Zreszta traktowali mnie jak dziecko. Czy ktos z
was tez tak mial?