Gość: guest
IP: *.*
29.10.01, 14:47
Czy ktoś z was wie, czy leczenie małej ilości plemników - 2mln w mililitrze, norma od 20 mln - bywa skuteczne? Lekarz zapisał clostylbegyt i zastrzyki Biogonadyl. Kuracja ma trwać 3 miesiące - czy są szanse wyleczenia, czy od razu in vitro, które sugeruje lekarz? czy ktoś ma jakies doświadczenia? Bardzo proszę o pomoc!!!