Gość: guest
IP: *.*
09.01.02, 13:56
Czy ktoś stosował syrop Malia firmy Dagomed? Ja na suchy kaszel zaczęłam podawać mojemu 1.5 roczniakowi Drosetux. Ale ten kaszel wydaje mi się jakby krtaniowy, może Wy mi coś polecicie. U lekarza mały za nic nie chciał kaszleć, nawet, gdy na moją prośbę pani dr włożyła do gardła Miśka głeboooko szpatułkę. Zawziął się i nie dał z siebie głosu. A po wyjściu znowu zaczął się dusić. Najgorsze jest spanie, przewalanie się z boku na bok i głośne męczące pokasływanie.A może jest coś na krtań, chodz mi o środki homeopatyczne. Bo jak na razie wszelkie krtanie leczyliśmy u dzieci bez antybiotyków, w pogotowiu był ew. potłuczony Encorton i Salbutamol. Szukam znawców homeopatii!!!Miśka