Gość: Dorota
IP: *.*
17.04.02, 21:06
Mój 6 letni synek jest diagnozowany w kierunku celiakli.Czy to możliwe żeby przez tyle lat choroba ta nie dawała większych objawów. Poproszę o jakieś informacje o tej chorobie. Co to właściwie jest wiem, że jakieś zaburzenia w metaboliźmie. Proszę o wieści. dzięki.