Dodaj do ulubionych

połkneła 2 zł

11.06.07, 22:59
Wlasnie wrocilismy z pogotowia , moja cora (4,5roku) poknela 2 zł.Nie mam
pojecia jak ona to zrobila.Teraz trzeba czekac..na wielkie wyjscie..umieram
ze strachusad
Obserwuj wątek
    • suwalki79 Re: połkneła 2 zł 11.06.07, 23:34
      a jakies przeswietlenie jej zrobili ?gdziez sie podziewa teraz ten fant?
      • patoo Re: połkneła 2 zł 11.06.07, 23:41
        tak , zrobili..fant poodbno opuscil zoladek..przed nim jescze dluuuga droga
        • dorotamakota1 Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 08:20
          trzymam kciuki żeby gdzieś nie zbłądził...
    • kerstink Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 08:29
      Moj syn gdy byl niecalym trzylatkiem usilowal polknac zeton C (srednica ok. 2,5
      cm). Utknal mu gleboko w gardle. Musieli mu wyciagnac pod narkoza. Wiem, jakie
      to nerwy. Trzymam kciuki.
    • green_land Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 12:40
      Dzieciak moich znajomych połknął 1 zł. W szpitalu pobadali, prześwietlili i
      odesłali do domu z zaleceniem sprawdzania kału. Wiem, że w końcu obyło się bez
      jakichś drastycznych środków, złotówka sama opuściła brzuszeksmile Ciekawe, czy za
      nią coś kupili... :p
      • eriga Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 12:45
        mojej znajomej mały tez połknął 2 zł i zakończyło się na wydaleniu ze stolcem.
        Do dziś mają to 2 zł, zachowali na pamiątkę.
    • patoo Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 10:35
      Minelo 5 dni ,a monety nadal nie ma.Nie mam juz sily ..obawiam sie nagorsezgo
      zakonczenia tej historiisad
      • green_land Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 11:40
        Nie martw się na zapas, bo dzieciak też się z Toba stresuje.
        Jeżeli czuje się dobrze, ma apetyt jest ok. Poczekaj jeszcze troszkę, w końcu
        to moneta, nie tak łatwo przechodzi przez przewód pokarmowy.
        • pradka Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 17:38
          Moje jedno dziecko wlozylo fasolke do nosa i co od lekarza do lekarza kilku ich
          bylo .Na poczekalni starsza pani mowi co pani tak lata . Wziela jak pamietam
          piorko polaskotala dziecko po nosie i co byl a,psik i po fasolce.A momete i
          guzzik tez juz bylo kontroluj zachowanie dziecka i stolec.pozdrawiam.
      • green_land Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 00:07
        A może moneta już "wyszła", tylko nie zauważyłaś?
        • patoo Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 09:07
          Nie , wszytskie kupki sa b.dokladnie sprawdzane
    • gan33 Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 12:03
      Współczuję ale nasuwają mi się słowa do "Kaczki dziwaczki": "a gdy połknęła dwa
      złote, mówiła że odda potem" Pewnie i u was tak bedzie.
    • patoo Re: połkneła 2 zł 18.06.07, 18:10
      Sprawa wyglada bardzo dziwnieindifferentBylismy dzis u chirurga dzieciecego..po tygodniu
      braku monety w kupce.Bylo trzcie przeswietlenie...na ktorym widac
      bylo..ze..pieniazka w młodej...brakindifferentKazda kupe b.dobrze sprawdzalam.W 100%
      jestem epwna ze jej tam nie bylo i ze jej nie przeoczylam.NIech mi to ktos
      racjonalnie wyjasniindifferentMala lekarz odeslal do domu..a mi postawił 2..z..grzebania
      w kupie......chociaz robilam to dobrzeindifferent
      • green_land Re: połkneła 2 zł 19.06.07, 12:38
        Monetę na pewno połknęła?
        Zawsze Ty sprawdzałaś kupę, czy też zostawiłaś dziecko pod czyjąć opieką na
        chwilę i wtedy moneta wyszła?
        Mojej znajomej kazali kupę sprawdzać... przez sitkouncertain
        • patoo Re: połkneła 2 zł 19.06.07, 12:55
          napewno , na 2 poprzednich zdjeciach bylo ja widac .A co do kupy mi tez kazali
          ja sprawdzac..na sitku.Kupe sprawdzal tez jej tato...mowil..ze dobrze je
          sprawdzal.To sie nadaje do..''z archwum X'' lol
          www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=793222e56e01dba0
          • shady27 patoo 19.06.07, 15:54
            nie dziwie sie,ze sie denerwujesz. Ale skoro nie ma to moze faktycznie wyszla.

            ps. zobaczylam linka i zamarlam, mialam wrazenie, ze zalaczylas zdjecie kupki na sitku, rany ale ja mam wyobraznie --
            • eeee27 Re: patoo 27.06.07, 21:58
              skoro wszystko jest już ok, pozwolę sobie na żart - kiedyś czytałam długą listę
              zależności ilość dzieci a podejście do nich. Był tu też kazus z monetą, otóż:
              1. przy pierwszym dziecku jeśli połknie monetę jedziemy na sygnale do szpitala,
              rtg, inne badania, panika...
              2. przy drugim dziecku - czekamy aż samo wyjdzie,
              3. przy trzecim dziecku - odejmujemy mu z kieszonkowego... wink
              • kolec9 Re: patoo 28.06.07, 17:12
                Jak stanie się coś takiego trzeba podawać do jedzenia pokarm bogatoresztkowy np. kasze, Moja pasierbica połknęła baterię taka płaską i nic sięnie stało naszczęscie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka