patoo 11.06.07, 22:59 Wlasnie wrocilismy z pogotowia , moja cora (4,5roku) poknela 2 zł.Nie mam pojecia jak ona to zrobila.Teraz trzeba czekac..na wielkie wyjscie..umieram ze strachu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suwalki79 Re: połkneła 2 zł 11.06.07, 23:34 a jakies przeswietlenie jej zrobili ?gdziez sie podziewa teraz ten fant? Odpowiedz Link Zgłoś
patoo Re: połkneła 2 zł 11.06.07, 23:41 tak , zrobili..fant poodbno opuscil zoladek..przed nim jescze dluuuga droga Odpowiedz Link Zgłoś
dorotamakota1 Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 08:20 trzymam kciuki żeby gdzieś nie zbłądził... Odpowiedz Link Zgłoś
kerstink Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 08:29 Moj syn gdy byl niecalym trzylatkiem usilowal polknac zeton C (srednica ok. 2,5 cm). Utknal mu gleboko w gardle. Musieli mu wyciagnac pod narkoza. Wiem, jakie to nerwy. Trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
green_land Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 12:40 Dzieciak moich znajomych połknął 1 zł. W szpitalu pobadali, prześwietlili i odesłali do domu z zaleceniem sprawdzania kału. Wiem, że w końcu obyło się bez jakichś drastycznych środków, złotówka sama opuściła brzuszek Ciekawe, czy za nią coś kupili... :p Odpowiedz Link Zgłoś
eriga Re: połkneła 2 zł 12.06.07, 12:45 mojej znajomej mały tez połknął 2 zł i zakończyło się na wydaleniu ze stolcem. Do dziś mają to 2 zł, zachowali na pamiątkę. Odpowiedz Link Zgłoś
patoo Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 10:35 Minelo 5 dni ,a monety nadal nie ma.Nie mam juz sily ..obawiam sie nagorsezgo zakonczenia tej historii Odpowiedz Link Zgłoś
green_land Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 11:40 Nie martw się na zapas, bo dzieciak też się z Toba stresuje. Jeżeli czuje się dobrze, ma apetyt jest ok. Poczekaj jeszcze troszkę, w końcu to moneta, nie tak łatwo przechodzi przez przewód pokarmowy. Odpowiedz Link Zgłoś
pradka Re: połkneła 2 zł 16.06.07, 17:38 Moje jedno dziecko wlozylo fasolke do nosa i co od lekarza do lekarza kilku ich bylo .Na poczekalni starsza pani mowi co pani tak lata . Wziela jak pamietam piorko polaskotala dziecko po nosie i co byl a,psik i po fasolce.A momete i guzzik tez juz bylo kontroluj zachowanie dziecka i stolec.pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
green_land Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 00:07 A może moneta już "wyszła", tylko nie zauważyłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
patoo Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 09:07 Nie , wszytskie kupki sa b.dokladnie sprawdzane Odpowiedz Link Zgłoś
gan33 Re: połkneła 2 zł 17.06.07, 12:03 Współczuję ale nasuwają mi się słowa do "Kaczki dziwaczki": "a gdy połknęła dwa złote, mówiła że odda potem" Pewnie i u was tak bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
patoo Re: połkneła 2 zł 18.06.07, 18:10 Sprawa wyglada bardzo dziwnieBylismy dzis u chirurga dzieciecego..po tygodniu braku monety w kupce.Bylo trzcie przeswietlenie...na ktorym widac bylo..ze..pieniazka w młodej...brakKazda kupe b.dobrze sprawdzalam.W 100% jestem epwna ze jej tam nie bylo i ze jej nie przeoczylam.NIech mi to ktos racjonalnie wyjasniMala lekarz odeslal do domu..a mi postawił 2..z..grzebania w kupie......chociaz robilam to dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
green_land Re: połkneła 2 zł 19.06.07, 12:38 Monetę na pewno połknęła? Zawsze Ty sprawdzałaś kupę, czy też zostawiłaś dziecko pod czyjąć opieką na chwilę i wtedy moneta wyszła? Mojej znajomej kazali kupę sprawdzać... przez sitko Odpowiedz Link Zgłoś
patoo Re: połkneła 2 zł 19.06.07, 12:55 napewno , na 2 poprzednich zdjeciach bylo ja widac .A co do kupy mi tez kazali ja sprawdzac..na sitku.Kupe sprawdzal tez jej tato...mowil..ze dobrze je sprawdzal.To sie nadaje do..''z archwum X'' lol www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=793222e56e01dba0 Odpowiedz Link Zgłoś
shady27 patoo 19.06.07, 15:54 nie dziwie sie,ze sie denerwujesz. Ale skoro nie ma to moze faktycznie wyszla. ps. zobaczylam linka i zamarlam, mialam wrazenie, ze zalaczylas zdjecie kupki na sitku, rany ale ja mam wyobraznie -- Odpowiedz Link Zgłoś
eeee27 Re: patoo 27.06.07, 21:58 skoro wszystko jest już ok, pozwolę sobie na żart - kiedyś czytałam długą listę zależności ilość dzieci a podejście do nich. Był tu też kazus z monetą, otóż: 1. przy pierwszym dziecku jeśli połknie monetę jedziemy na sygnale do szpitala, rtg, inne badania, panika... 2. przy drugim dziecku - czekamy aż samo wyjdzie, 3. przy trzecim dziecku - odejmujemy mu z kieszonkowego... Odpowiedz Link Zgłoś
kolec9 Re: patoo 28.06.07, 17:12 Jak stanie się coś takiego trzeba podawać do jedzenia pokarm bogatoresztkowy np. kasze, Moja pasierbica połknęła baterię taka płaską i nic sięnie stało naszczęscie Odpowiedz Link Zgłoś