asiarol 20.06.07, 21:46 czy w przypadku usg brzucha u dziecka należy jakoś przygotować się do tego badania, z tego co pamiętam w przypadku dorosłych należy chyba mieć pełen pęcherz, a co z jedzeniem?...poradzcie jak wiecie z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
igale Re: usg brzucha 20.06.07, 22:33 napewno nie można jeść ani pić ,ale ile czasu to nie pamiętam.Dowiedz się dokładnie bo to ważne.Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
mama_frania Re: usg brzucha 20.06.07, 23:51 mieliśmy usg jamy brzusznej i nie było specjalnych zaleceń co do jedzenia i picia. jedyne co nam powiedziała pani w rejestracji to że dobrze by było dac dziecku coś do picia na pół godziny przed badaniem. Lekarka robiąca badanie tez nie miała uwag . najlepiej zadzwonic i spytac jak praktykują w danej przychodni. Odpowiedz Link Zgłoś