Dodaj do ulubionych

usg brzucha

20.06.07, 21:46
czy w przypadku usg brzucha u dziecka należy jakoś przygotować się do tego
badania, z tego co pamiętam w przypadku dorosłych należy chyba mieć pełen
pęcherz, a co z jedzeniem?...poradzcie jak wiecie
z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • igale Re: usg brzucha 20.06.07, 22:33
      napewno nie można jeść ani pić ,ale ile czasu to nie pamiętam.Dowiedz się
      dokładnie bo to ważne.Pozdrowienia
      • mama_frania Re: usg brzucha 20.06.07, 23:51
        mieliśmy usg jamy brzusznej i nie było specjalnych zaleceń co do jedzenia i
        picia. jedyne co nam powiedziała pani w rejestracji to że dobrze by było dac
        dziecku coś do picia na pół godziny przed badaniem. Lekarka robiąca badanie tez
        nie miała uwag . najlepiej zadzwonic i spytac jak praktykują w danej przychodni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka