hahalszka
07.03.08, 21:02
Witajcie.
Podpowiedzcie, proszę, jak złapać mocz u dziewczynki (rok i 9 m-cy). Musimy to zrobić jak najszybciej.
Stosowaliśmy już następujące metody:
- próba złapania podczas korzystania z nocnika - nic z tego, bo córka od ok. miesiąca jest obrażona na nocnik i wieje, aż się kurzy
- rozebrana do rosołu stała w wannie godzinę (woda się lała, córka była polewana itd.), a siusiu zrobiła od razu po wyjęciu... do pieluchy
- latanie z pojemnikiem za golasem - bez efektu
- woreczka nie da sobie przykleić (zresztą prawdopodobnie pobranie woreczkowe jest przyczyną niezbyt dobrych wyników analizy).
Brakuje mi pomysłów. Proszę, podpowiedzcie coś, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam,
HaHalszka
PS Zaglądałam do wyszukiwarki, ale z marnym skutkiem.