Gość: Iwona
IP: *.rginternet.pl
15.11.03, 22:25
Synek posadzony doś dobrze utrzymuje równowagę ale jego dolna część pleców
jest wypukła - prostuje tylko się co jakiś czas. Lekarze mówią zeby nie
sadzać i tak też robię. Twierdzą ze za jakiś czas to minie. Ja się jednak
martwię bo synek kończy 8 miesięcy. Moze któraś mama miała podobny problem?
Może ktoreś dziecko też tak poźno zaczęło siedzieć?