inez.b 10.12.05, 21:34 witam-dzięki za podpowiedź,napiszmi jeszcze na jakiej ulicy jest ten instytut pediatrii czy chodzi ci o ten instytut w Prokocimiu? i co to są za testy wodorowe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowajulka Re: do:nowajulka 10.12.05, 23:03 To jest ten w Prokocimiu......... Tety wodorowe robi się w celu wykluczenia nietolerancji laktozy lub obciażenia jakimiś bakteriami w przewodzie pokamrowym (tak zrozumialam lekarkę0.........dziecko dmucha w balonki, dzień wcześniej ma diete a w dniu zabiegu nic nie e i nie pije......... Odpowiedz Link Zgłoś