Dodaj do ulubionych

do:nowajulka

10.12.05, 21:34
witam-dzięki za podpowiedź,napiszmi jeszcze na jakiej ulicy jest ten instytut
pediatrii czy chodzi ci o ten instytut w Prokocimiu? i co to są za testy
wodorowe?
Obserwuj wątek
    • nowajulka Re: do:nowajulka 10.12.05, 23:03
      To jest ten w Prokocimiu.........
      Tety wodorowe robi się w celu wykluczenia nietolerancji laktozy lub obciażenia
      jakimiś bakteriami w przewodzie pokamrowym (tak zrozumialam
      lekarkę0.........dziecko dmucha w balonki, dzień wcześniej ma diete a w dniu
      zabiegu nic nie e i nie pije.........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka