02.10.06, 22:34
mam pytanie czy, któraś z was leczyła dziecko homeopatycznie u dr. Czeleja?
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: dr Czelej 03.10.06, 12:01
      zapytaj tu, ktoś leczył dziecko
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
      • jontka1 Re: dr Czelej 03.10.06, 12:09
        Dzięki bardzo, nawet nie wiedziałam że jest forum o homeopatii
        • 5_monika Re: dr Czelej 03.10.06, 12:18
          są 3 fora na wyborczej
          a homeopatów też w tym mieście kilku
          smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka