jontka1 02.10.06, 22:34 mam pytanie czy, któraś z was leczyła dziecko homeopatycznie u dr. Czeleja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
5_monika Re: dr Czelej 03.10.06, 12:01 zapytaj tu, ktoś leczył dziecko forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760 Odpowiedz Link Zgłoś
jontka1 Re: dr Czelej 03.10.06, 12:09 Dzięki bardzo, nawet nie wiedziałam że jest forum o homeopatii Odpowiedz Link Zgłoś
5_monika Re: dr Czelej 03.10.06, 12:18 są 3 fora na wyborczej a homeopatów też w tym mieście kilku Odpowiedz Link Zgłoś