Dodaj do ulubionych

Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA

25.08.10, 13:00
Noooooooo !
Rewelacyjna wiadomość .
Wprost sensacja .
Na tym Forum kilkakrotnie pisałem o witnickim porterze i jakie
narody go pijają ,ze mną włącznie.
Na butelce Black Bossa równiez podano kraje od czasu wyprodukowania
tego piwa.
Co za spostrzegawczośc redaktorów .
Niepijący piwa ?
Obserwuj wątek
    • Gość: login_t Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.10, 13:39
      "W maleńkiej, niemieckiej wiosce Vitz"

      To taki witz: Vietz.
    • abby098 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijne' 25.08.10, 13:57
      'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijne na rozwój eksportu do USA...'
      Urocze, kolejne dotacje - jaka ta Unia szczodra i wspaniala.
      Mysle ze wszystko powinno byc dotowane - tak zyloby sie nam wszystkim lepiej...

      Najlepsze piwo robia Belgowie i basta. Wszystkie inne to imitacje piwa... Nie
      znam piwa Boss ale z drugiej strony doprawdy, nigdy nie pilem dobrego
      polskiego piwa wiec szczerze watpie by to bylo dobre piwo...
      • kris1955 Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn 25.08.10, 14:11
        Chyba , ze mieszkasz w Belgii. W UK podstawowe belgijske piwo to
        Stella , wyjatkowe szczyny.,
        • Gość: Maud Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: *.chello.pl 25.08.10, 14:25
          hmm.. mam nadzieję że ludzie kupują je bo jest dobre, a nie bo tanie.
        • quosoo Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn 25.08.10, 15:51
          > Chyba , ze mieszkasz w Belgii. W UK podstawowe belgijske piwo to
          > Stella , wyjatkowe szczyny.,

          Wyjątkowe sczyny to przesada, ja nawet lubie. Ale trzeba tu
          powiedziec, ze Stella czy Juplier mimo, ze jedne z najbardziej
          znanych to tak naprawde nie maja nic wspolnego z prawdziwym
          belgijskim piwkiem (juz bardziej Palm z tych eksportowych marek). Z
          takich "wysokonakladowych" piw belgijskich polecam Kwak, ale
          oczywiscie najwieksza frajda to probowanie tych malych "rodzinnych"
          gatunkow.
      • Gość: x Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: 217.33.154.* 25.08.10, 14:29
        > nigdy nie pilem dobrego polskiego piwa

        to idź do dobrego sklepu z piwem, kup piwo i je wypij.
        A w lubuskiem macie jeszcze browar Edi.
      • Gość: skaut piwny Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: *.migutmedia.pl 25.08.10, 14:31
        Faktycznie belgijskie piwo jest znakomite, ale w Polsce kosztuje od cholery. A
        Lubuskie niepasteryzowane z Witnicy jest bardzo dobre i kosztuje normalne
        pieniądze. Kupuję piwo pochodzące wyłącznie z małych, lokalnych browarów.
        Korporacyjne marki omijam z daleka.
      • Gość: F! Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: 80.242.180.* 25.08.10, 14:47
        Belgowie robia dobre piwo, to tak samo jak Polska ma najlepsza druzyne pilkarska
        na swiecie.
        • Gość: Arsenalek Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: 208.88.216.* 25.08.10, 15:35
          Ja akurat wiem ze Belgowie robia akurat BARDZO dobre piwo, mieszkam
          w Stanach od 17 lat, browaru z Belgii jest tutaj mase, a "naszego"?
          Jest Zywiec, Tyskie, Lech i inne polskie szczyny.
          • Gość: Late Re: 'Witnicki browar dostał właśnie dotacje unijn IP: *.globalconnect.pl 25.08.10, 16:00
            Tego (prawie) nikt w Polsce nie pojmuje, bo dla przeciętnego Polaka piwo to
            jasne pełne, czyli pilzner, a w produkcji piw pilzneropodobnych to akurat
            Belgowie za mocni nie są.
          • oakpark Po 17 latach amerykańskiego żarcia... 26.08.10, 07:57
            ... to jesteś usprawiedliwiony... 8^). Poza tym nie zawsze "Belgia"
            znaczy tamtejsze piwo.
      • oakpark Najlepsze piwo robią Belgowie? Fałsz! 26.08.10, 07:52
        Skandaliczny wpis - kryptoreklama czy co? Mieszkałem tam trochę i po
        prostu gdyby nie Heineken w każdym sklepie byłoby ciężko. Stella
        d'Artois, względnie popularne to już mocz pawiana gorszy nawet od
        meksykańskiej Corony... kupowaliśmy nawet japońskie Sapporo jak nie
        było nic innego...byle nie to! De gustibus itd... OK - ale są u
        licha jakies granice szaleństwa!

        W Chicagowie nie wszyscy Chicagoans trawią porter - świetnie schodzi
        Tyskie i rozlewany na miejscu Okocim - ciekawostka - z herbem Bróg,
        pewnie dystrybutora. W polskich sklepach są piwa regionalne, nawet
        ze Zduńskiej Woli czy Łasku, naprawdę jest OK!
    • dzuma_44 Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 14:21
      czy ktoś wie gdzie te piwo można kupić na śląsku!Czekam na
      podpowiedź?
      • Gość: zdynjo Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.as.kn.pl 25.08.10, 17:18
        Powinno być w kazdym Makro.
        • Gość: cyd Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.gorzow.mm.pl 26.08.10, 19:47
          kupiłem ostatnio lubuskie z Browaru Witnica (w szesciopaku
          butelek ;) w Gdańsku w Piotr i Paweł więc może w tej sieci w cłaej
          Polsce uda się to kupić? Polecam
      • Gość: DonPedro Boss w Makro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 23:41
        Zapakowany w takich tekturowych ciulstwach po 5 sztuk- rozlatuje sie w rekach,
        nie idzie tego do taszy wciepac. Nie zwalilo mie z nog ale nie jest zle. Takie
        lepsze niz te przemyslowe z Z, KP i CP. Jako tako wola Browar Raciborz i Slaskie
        lote z Zabrza. Pilech tyz kaszubskie lote Zywe i Kozlaka z Browaru Amber na
        Helu, extra smak, ino to trza pic z pokala bo jak do plastiku nalejom to sie zol
        robi.
    • Gość: ja Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: 217.33.154.* 25.08.10, 14:25
      Bo choć browar w Witnicy istnieje już od 150 lat, i jest jedynym
      browarem w województwie lubuskim


      Guzik prawda. Jest jeszcze browar Edi.
    • kermit.dolomit Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 14:37
      ZNACJONALIZOWANY CZYLI UKRADZIONY PRZEZ POLAKOW PRAWOWITYM
      NIEMIECKIM WLASCICIELOM NA ZIEMIACH WYCYCKANYCH
      • Gość: as35 Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.gorzow.mm.pl 25.08.10, 14:59
        Piwo rozjaśnia umysł ale Ty gdybyś pił cysternę dziennie głąbem zostaniesz w
        dalszym ciągu.
      • Gość: tr Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.cable.smsnet.pl 25.08.10, 16:27
        a może tak oddane w rekompensacie?
      • Gość: ziemo Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.xdsl.centertel.pl 26.08.10, 00:00
        historie poczytaj bałwanie. ciebie chyba edukacja wycyckała.
    • dzisus Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 14:44
      Do sklepow w Nowym Jorku i Szikago przychodza Amerykanie? To jakis
      demograficzny przekret!! Przeciez te dwie gminy od czasow sw.Wasyla
      i sw.Kmiecia sa polskimi osadami w tym zapomnianym przez Moloka
      miejscu!!!
      • Gość: Arsenalek Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: 208.88.216.* 25.08.10, 15:37
        Przestac pierd....ic.

        A tak na marginesie to w ktorym sklepie w Chicago moge dostac to
        nasze Lubuskie piwo?
        • dzisus Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 16:26
          pragnienie doskwiera po usuwaniu azbestu?
          • Gość: Arsenalek Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: 208.88.216.* 25.08.10, 20:13
            Ssij.
    • prawdziwy-moher Bez dotacji ani rusz.......... 25.08.10, 16:04
      Smieszne to, i komunistyczne.
    • Gość: boss Witnica mogłaby pomyśleć o kupnie browaru... IP: *.icpnet.pl 25.08.10, 16:10
      ...w Czarnkowie (właśnie wystawionym na sprzedaż)
      • Gość: yaah Re: Witnica mogłaby pomyśleć o kupnie browaru... IP: *.kielce.vectranet.pl 25.08.10, 20:54
        Taaaa. Niech kupuje. A później przyjdzie Kompania Piwowarska i go przejmie
        zyskując kilka % udziałów rynkowych. No a później go zamknie, jak browar w
        Kielcach. Kiedyś Belgia.
    • miniorek Nasz "Boss" w plastikowych butelkach ? 25.08.10, 16:26
      Bo takie widzę na taśmie?
      • Gość: scott Re: Nasz "Boss" w plastikowych butelkach ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.10, 21:19
        jeśli uważnie przeczytałeś artykuł to browar w Witnicy nie tylko
        produkuje piwo "piworzłopie" ale również kwas chlebowy,który właśnie
        widzą twoje "kaprawe" oczy na zdjęciu. Pij mniej piwa jesli masz
        niepochamowaną odwagę wypowaiadania się publicznie. Pozdrawiam.
        • miniorek Re: Nasz "Boss" w plastikowych butelkach ? 25.08.10, 22:49
          "Piwostręcie" pragnę podziękować za pouczenie, ale śpieszę donieść,
          że:
          A. Zadałem pytanie a nie twierdziłem, że Boss jest w plastikowych
          butelkach, ot zwyczajnie byłem ciekaw;
          B. Piwo bywa w Polsce sprzedawane w plastikowych butelkach (stąd też
          pytanie);
          C.Na szczęście mam prawo i nawet odwagę publicznych wypowiedzi
          chociaż po to żebyś przy takiej okoliczności mógł upuścić nieco
          bezchmielnego jadu. Pozdrawiam.
        • marian_porucha Re: Nasz "Boss" w plastikowych butelkach ? 26.08.10, 01:20
          Hej, scott, gdzie twoja kultura?
      • Gość: Leszek Re: Nasz "Boss" w plastikowych butelkach ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.10, 21:56
        Ten browar robi nie tylko piwo, ale też inne cuda tzn. podpiwek,
        napoje energetyzujące itp.. itd.., więc nie patrz na butelki ;)
    • Gość: ciekawski Mieszkam w USA od 1986 roku i nigdy nie slyszalem IP: *.onlinehome-server.info 25.08.10, 16:28
      o tym piwie. GDZIE to mozna kupic ? Nie widzialem tego ten nigdy w
      zadnym sklepie zadnej z 5 dzielnic NY.
      • Gość: Boss Re: Mieszkam w USA od 1986 roku i nigdy nie slysz IP: *.cable.mindspring.com 26.08.10, 06:06
        Jest na Manhattanie na 1ave i w wielu sklepach na Brooklynie
        • Gość: ciekawy Re: Mieszkam w USA od 1986 roku i nigdy nie slysz IP: *.onlinehome-server.info 26.08.10, 20:09
          Byc moze, poczytalem dalej o tym i okazuje sie ze to jest "piwo z
          mlotkiem", ponad 8% alkoholu, czyli malt liquor. Widocznie nie
          zauwazylem tego, bo ja nie pijam takich swinstw.
    • delivered Gratuluje ale... 25.08.10, 16:32
      ... proszę głupot nie gadać w stylu:"Natomiast Niemiec czy Amerykanin nie
      wypije innego piwa niż z browaru, który wyrabia piwo według tradycyjnych
      receptur." Ludzie na całym świecie piją i jedzą byle co i byle jak i za bardzo
      się nie przejmują co to jest, a zwłaszcza Amerykanie. Począwszy od
      fast-food'ów, a skończywszy na szczynach zwanych Miller, Budweiser czy Amstel,
      które smakowo nie odbiegają od smaku... wody. Takie piwo jak Boss zapewne ma
      swoich wielbicieli wśród piwnych smakoszy i poszukiwaczy nowych smaków, ale
      masa zawsze zadowoli się masówką, byleby była jadalna.
      • Gość: Rysiu Re: Gratuluje ale... IP: *.hr.hr.cox.net 25.08.10, 16:58
        delivered, wierzysz w to co napisales czy sam sie chcesz dowartosciowac?
        Naprawde myslisz, ze Amerykanie pija tylko te tanie piwa. Przeciez to tutaj
        zaczely sie micro browary. Nie wierz tez w te durne pro polskie wpisy w gazecie.
        Oni zawsze pisza "ku pokrzepieniu serc" Zawiedziesz sie jak sie zderzysz z
        rzeczywistoscia.
        Czytaj wiecej i zwiedzaj.
        • delivered Re: Gratuluje ale... 25.08.10, 17:53
          Chyba się nie zrozumieliśmy. Moja wypowiedź byłą komentarzem do wypowiedzi
          Zdzisława Czyrka. Rysiu, nie napisałem że wszyscy Amerykanie piją tanie piwa,
          ale takie piwa pije większość. Takie piwa jak Boss są przeznaczone dla
          specyficznej klienteli i proszę mi nie mówić, że każdy Amerykanin czy Niemiec ma
          świadomość co je i pije bo tak nie jest. Gdyby tak było to te tanie amerykańskie
          pseudo piwa i fast-foody zniknęłyby z rynku. Niestety tak nie jest. W każdym
          sklepie znajdziesz tanie piwo i znajdziesz na nie klientów. Jeśli chodzi o piwo
          Boss już nie jest to takie oczywiste. A tak poza tym to spędziłem w Stanach
          dobrych kilka lat swojego życia (nie, nie w Jackowie) i mniej więcej wiem co w
          trawie piszczy.
    • benq86 "Piwo Black Boss Porter jest uznawane w Szwecji.." 25.08.10, 16:36
      "Piwo Black Boss Porter jest uznawane w Szwecji za piwo ekskluzywne."

      Powtorzone za wikipedia, ktora nie podaje zrodla do tej nowinki.
      Troche amatorsko, panie redaktorze.
    • rezoon Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 16:41
      Gdzie w Warszawie można kupić tego "Bossa" ?
      • krecik_dewastator Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 23:23
        Chyba ostatnio w "Piotr i Pawel" widzialem to piwko. Nie w Wawie, ale
        podejrzewam ze w calej ich sieci bedzie do kupienia.
    • Gość: ciekawski Ocena Bossa w USA:"Nie da sie pic". Link zalaczam IP: *.onlinehome-server.info 25.08.10, 17:11
      beeradvocate.com/beer/profile/5504/30761
      • Gość: gt100 Re: Ocena Bossa w USA:"Nie da sie pic". Link zala IP: *.compi.net.pl 25.08.10, 17:29
        Miałem właśnie ten sam link podać :)
        • kadi-lak To nie piwo tylko malt liquor 25.08.10, 17:46
          Piwko z mlotkiem, dopalaczem, etc.
          technicznie ciagle piwo niby, do szybkiego nawalenia sie.
      • lechujarek Re: Ocena Bossa w USA:"Nie da sie pic". Link zala 25.08.10, 17:38
        Może jestem ślepy, ale widzę średnią C+, co oznacza tam "decent"
        Black Boss Porter dostał średnią B+, czyli "very good"
    • q-ku "Amerykanin nie wypije innego piwa niż z browaru, 25.08.10, 17:18
      co za brednie
      Amerykanie piją szczyny z plastikowymi kapslami

      • Gość: Arsenalek Re: "Amerykanin nie wypije innego piwa niż z brow IP: 208.88.216.* 25.08.10, 20:35
        Widac tylu znasz Amerykanow, znafco jeden. Ja znam akurat wielu
        koneserow dobrego piwa, przestan pierd...ic i postaraj sie od czasu
        do czasu opuscic bramy Jackowa lub Greenpointu.
    • Gość: Spec Pijam tylko niepasteryzowane piwa ! IP: 213.251.189.* 25.08.10, 17:38
      Pijam tylko niepasteryzowane piwa, a nie jakieś pasteryzowane napoje piwne,
      zwane piwem w polskim ciemnogrodzie. Moje ulubione to: "Piwo Żywe" i czerwony
      "Ciechan".
      • Gość: j. Re: Pijam tylko niepasteryzowane piwa ! IP: *.ostrowmaz.mm.pl 25.08.10, 19:32
        jeżeli smakuje "żywe" to spróbuj "lubuskiego" z witnicy - dwa razy tańsze a
        równie dobre,
        w okolicach długosiodła (powiat wyszkowski) to piwo nr 1, chociaż
        najprawdopodobniej nie jest niepasteryzowane
      • Gość: zimnylech Re: Pijam tylko niepasteryzowane piwa ! IP: *.nwrknj.east.verizon.net 25.08.10, 19:39
        Gość portalu: Spec napisał(a):

        > Pijam tylko niepasteryzowane piwa, a nie jakieś pasteryzowane
        napoje piwne, zwane piwem w polskim ciemnogrodzie. Moje ulubione
        to: "Piwo Żywe" i czerwony "Ciechan".

        Czy ktos moze ocenic jak smakuje piwo "Zimny Lech"?
    • wesolyjas nie amerykanie a polscy gorale, ktorych tam polowa 25.08.10, 18:41
      j.w.
    • sselrats Browar w Witnicy wywali sie 25.08.10, 18:43
      jesli nie zredukuje asortymentu wytwarzanych napoi do 5-7.
      • Gość: goscUSA Re: Browar w Witnicy wywali sie IP: *.lsanca.fios.verizon.net 25.08.10, 19:43
        Ameryka to rowniez wielka Kalifornia gdzie nie ma polskiego piwa z
        wyjatkiem bardzo rzadko pojedynczych sklepow .W restauracjach nie ma
        polskich piw.Z importu najpopularniejsza jest Corona i nastepnie
        belijskie oraz holenderskie , niemieckie i japonskie.W kalifornii
        nie ma wielu Polakow w porownaniu z New York.Piwo polskie jest
        gorzkie, Corona jest bardzo dobra i piwa bostonskie jak Samuel
        Adams
        • Gość: mlx Re: Browar w Witnicy wywali sie IP: *.icpnet.pl 25.08.10, 21:01
          Samuel Adams? Bardzo byłem ciekawy tego piwa i do dziś pamiętam je jako
          największe piwne rozczarowanie. Takich szczyn nigdy nie piłem. I nie chodzi o
          moc - uprzedzając złośliwą ripostę.
    • Gość: To Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.ascensionhealth.org 25.08.10, 20:42
      Amerykanie mysla, ze to eksluzywne piwo Hugo Boss po przystepnej
      cenie.
    • z_klifow Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 25.08.10, 20:55
      Wszystko pieknie... tylko po co takie bzdury pisac o tym, jacy wybredni sa
      Amerykanie i Niemcy. Ja widze, jak marne piwa pija w Europie Zachodniej i to
      mi wystarczy. Dlaczego wszedzie tam powstawaly hipermarkety... by sprzedawac
      tanie siki. To wszystko na ten temat.
    • Gość: graf wypić piwo z Witnicy w gorzowskim pubie.. bezcenne IP: *.gorzow.mm.pl 25.08.10, 23:23
      • Gość: Black Boss fan Re: wypić piwo z Witnicy w gorzowskim pubie.. bez IP: 77.242.238.* 26.08.10, 00:00
        W Hubertusie wypijesz. Fakt, że to jedyny chyba w Gorzowie pub z
        Witnicą, ale lokalny marketing nigdy nie stał w Witnicy na wysokim
        poziomie.
    • kretek_bladzi Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 26.08.10, 07:55
      Nie ma się co podniecać.
      Ludzie kupują to piwo, bo kosztuje jakieś grosze - poniżej 2 PLN.
      Samo w sobie ma wyrazisty smak, podobnie smakowało piwo przed transformacją - fakt, że nie pływają farfocle. W dobie przemysłowych, tak samo smakujących piw uważam to za zaletę.
      Boss czy Lubusie schłodzone w upał nawet da się pić. Piwo Mocne w beczułce musiałem wylać - są granice.

      Ciekawostką jest porter - po raz pierwszy zetknąłem się z nim 5-6 lat temu, kupiłem, schłodziłem i... szkoda słów. Kilka tygodni temu postanowiłem dac mu drugą szansę i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Nie wiem czy kiedyś trafiłem na jakiś przeterminowany produkt, czy coś tam zmienili na duży plus w recepturze
      Co do dostępności to Lubuskie widuję w PiP a w każdym tesku jest Witnica w litrowych butelkach typu PET.
      • Gość: thebird Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.gorzow.mm.pl 26.08.10, 13:03
        >>że to jedyny chyba w Gorzowie pub
        Nie jedyny !
        Ja pijam przy dworcu .
        Będąc stałym klientem PKP ,PKS jestem czestym gościem -żołte
        zadaszenie z napisem EWA i reklama BOSS.
        Spozywam Lubuskie a też Porter .
        Maja wszystkie produkty Boss oprócz kwasu chlebowego .
        Jak twierdzi właścicielka zaopatrywani sa prosto z Browaru .
        Ostatnio natrafiłem na BOssa w Biedronce w Łupowie .
        Kiedyś w Intermarche w Polanicy .
        Czyli szukać w sieciach .
        Dodam jeszcze wypowiedz sprzedającego piwo barmana . Czym sie rózni
        np.piwo Lubuskie od Zubra ?
        Z browaru po produkcji Lubuskiego mozna kupić ciepłe wytłoki , a po
        Żubrze worki papierowe po proszku i chemii
    • robert.rut Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA 26.08.10, 14:22
      Szanowny Panie Czyrka,proszę wdrożyć taki sam program na rynek polski.
      Osobiście mam dość picia kwasu który zwany jest Tyskie lub Żywiec.
      Tylko proszę nie zrobić tego jak to zrobił browar Łomża gdzie piwo
      które kupowałem nagle zdrożało o 100% po kampanii reklamowej.
      • Gość: kretek Re: Nasz "Boss" w Chicago. Piwo z Witnicy w USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.10, 22:15
        robert.rut napisał:

        > Szanowny Panie Czyrka,proszę wdrożyć taki sam program na rynek polski.
        > Osobiście mam dość picia kwasu który zwany jest Tyskie lub Żywiec.
        > Tylko proszę nie zrobić tego jak to zrobił browar Łomża gdzie piwo
        > które kupowałem nagle zdrożało o 100% po kampanii reklamowej.

        Tu piszemy o polskich piwach. Łomża to kapitał duński - Faxe
    • zetkaf Jak zwykle, sprzedaz do bani!!! 27.08.10, 21:17
      Och, ach, wspanialy bosss, doskonaly... a przeciez ten artykul
      potwierdza to, co juz o browarze witnickim pisalem - ze dystrybucje
      ma do bani.
      W pobliskim Gorzowie, dostepny jedynie w Piotrze i Pawle.
      No dobra, USA, wielki sukces, ale czy na pewno?
      "Eksport do USA rozpoczął się sześć lat temu. - To wyszło
      przypadkowo
      - mówi wiceprezes zarządu Zdzisław Czyrka. - "
      Czyli znowu ciezko nazwac to sukcesem dzialu sprzedazy?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka