mmmmmm000
16.03.11, 20:07
No to już wiadomo, po co te gigntyczne inwestycje. Po prostu da się na nich robić gigantyczne przekręty. Na tramwajach i sporcie się nie da!!!
MIŚ! jak ulał MIŚ!
"to jest nasz miś i nikt nawet nie zapyta po co on jest ten miś, a potem zrobi się potokół likwidacji". "a my mamy procent od wszystkich związanych z nim wydatków".
ale jaja!