thebird2 17.05.11, 11:04 No i wydupcyli naszych "wielkich" polityków . Teraz zbiora sie kibole i wydupcą całe PO . Próbujcie panowie z list SLD oni teraz maja wieksze szanse niz PO Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
acatus Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 17.05.11, 11:06 Ma to na co zasłużył. Najpierw wygryziono najbardziej charyzmatycznego człowieka w gorzowskiej PO czyli HMW. Czy Pahl powiedział wtedy choć słowo w obronie kolegi z północy??! A może był nawet po cichu zadowolony z faktu iż pozbyto się "najgroźniejszego konkurenta" ? Wygląda na to ze po "rozprawieniu się" z liderem (HMW), południe "dożyna" druga ligę. Tak się kończą przyjaźnie z południowcami. Miał być złoty róg a ostał się jeno sznur.... Północna PO widać wchodzi w stan rozsypki. Wątpię czy ktoś będzie za nim płakał w Gorzowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jolka z kiosku Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 11:08 Pana Pahla co najwyżej widzę w radzie gminy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.11, 15:30 smiech na sali pracownicy biura senatora piszą tylko opinie buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antek szkoda mi tylko Woźniaka, Pahl ma ma co zasłużył IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 11:11 raczej nikt nie będzie za nim płakał w Gorzowie Odpowiedz Link Zgłoś
tmpv do sejmu tylko Wożniak w obecnej sytuacji 17.05.11, 11:45 nawet sondaż GW jasno pokazuje kogo popierają mieszkańcy i komu ufają. Pan Pahl, jeśli nie potrafił współpracować z Senatorem ramię w ramie dla dobra regionu, a zajmował się głównie ...... to moim zdaniem nie sprawdził się jako reprezentant gorzowian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a KORYTO IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.05.11, 14:13 Rozpoczął się sezon zwiększonego parcia na koryto. Aby nachapać się jak najwięcej wymiocin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niutek Niech Gorzowianie dalej głosują na PEŁO IP: *.gorzow.mm.pl 17.05.11, 15:37 Będziemy my gorzowianie wtedy mieli swoich polityków w parlamencie z południowej części lubuskiego. Oni na pewno o nas zadbają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Niech Gorzowianie dalej głosują na PEŁO IP: *.szczecin.mm.pl 17.05.11, 18:00 Przecież dla dobra mieszkańców regionu można pracowac nie tylko będąc posłem, czy senatorem. Pan Pahl może np. założyc fundację dobroczynną i wspierac uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.hypnet.pl 17.05.11, 18:23 W pełni się zgadzam z moim przedmowcą. PO do lamusa. A miało być tak uczciwie, a tu zaraz po poprzednich wyborach skok na stołki, a miały być wybierane tylko osoby kompetentne. A okazało się ze platf..sy to kuźnia kadr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izydor Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.mm.pl 17.05.11, 19:03 Nie ma co się spinać!?Przecież Wy nic nie wybieracie,bo wybory trwają właśnie teraz. W zaciszach gabinetów szefów partii.To oni,nie my, decydują kto będzie w parlamencie, bo oni decydują kto (czyli :swój,zaufany,poddany,mierny,ale wierny ) i na którym miejscu znajdzie się na liście.O reszcie decyduje sprytnie pomyślana ordynacja wyborcza, przyjazna partiom aktualnie obecnym na scenie politycznej.W tzw. dniu wyborów od wyborcy zależy tylko tyle,że zrobi frekwencję i w "demokratycznym akcie wyborczym" zaklepie kandydatów namaszczonych przez szefów partii.I tak dzieje się od ponad 20 lat,a wzorzec rodem z PRL.Bo czymże się różnią te wybory?Tak jak drzewiej "wadzę" przywozi się w teczkach.Bo gdzie Krym,gdzie Rzym,że taki np.nienawiściołowski mieszkaniec miasta Łodzi kandyduje z listy lubuskiej?Czy ktoś potrafi wymienić dokonania (oprócz przynoszenia wstydu i obciachu) dla dobra naszego województwa ,albo w ogóle dla Polski tego ,pożal się Boże,posła?Więc jaka to różnica,dla nas obywateli, kogo tam wsadzą na listy?To tylko dla tych, co pchają się do pełnego wciąż koryta ma zasadnicze znaczenie.A show must go on!Ps.Od lat Korwin-Mikke tłumaczy Polakom,że skoro nie można zlikwidować świń, trzeba zlikwidować koryta! Odpowiedz Link Zgłoś
keksik2000 Największy kombinator wysłany na emeryturę!!! 17.05.11, 19:19 Tak kręcił w PO Gorzowskim, że aż sam został udupiony i to przez kogo?. Przez Szadnego i jego miernoty polityczne 3xS(Surowiec, Sibińska, Sobolewski). I bardzo dobrze! takich kombinatorów czeka zawsze niebyt poltyczny. PAPA panie PHAL, możesz pan być teraz aktywny we własnym ogródku. Odpowiedz Link Zgłoś
josner Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO 17.05.11, 20:50 Bukiewicz+Niesiołowski No to Gorzów będzie miał "super poparcie" w sejmie... A lud zagłosuje jak trzeba.. Odpowiedz Link Zgłoś
aaadddaaammm158 Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 17.05.11, 21:02 Takimi rękawicami napierd...cie tym 3xS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.hypnet.pl 17.05.11, 21:22 keksik: "Tak kręcił w PO Gorzowskim, że aż sam został udupiony i to przez kogo?. Przez Szadnego i jego miernoty polityczne 3xS(Surowiec, Sibińska, Sobolewski)." czyli: zawinęli go w rolkę trawki i zawiozą do ogródka za horyzont polityczny Gorzowa - a jeśli działa Szadny to powinien być Szadny pracowity Junior i poznański Bachalski - grupa 3GGG (3GolfistównieGrającychdlaGorzowa) a za nimi ciągną wiernie wózeczki golfowe postacie 3S i tak grają i dumają i grają i dumają nasz Gorzów Odpowiedz Link Zgłoś
saint_just Niech zagrają jak faceci w marynarza 18.05.11, 02:54 w jakiejś bramy zaciszu i nie narażają czytelnika na spontaniczny odruch obrzydzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
viggo1111 Pahl kontra Bukiewicz 20.05.11, 13:17 Ostatnie wieści mówią, że Phal idzie na otwartą wojnę z Bukiewiczową. No to będzie się działo, Gierczak już podobno układa się z Polakową, byle Phal był na liście. Radni mają dostać równo po pupci jak tylko Phal znajdzie się na liście i ma się zemścić za ten numer z kasacją jego z listy. Odpowiedz Link Zgłoś
nietyes Re: Pahl kontra Bukiewicz 22.05.11, 10:55 Czas pogonić Bukiewiczową, Szadny wraz z Phalem dadzą radę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baca z Goszowa Re: Pahl kontra Bukiewicz IP: *.gorzow.mm.pl 23.05.11, 20:37 Biedacek. A jusci pewnie zwycięstwo opijał kwaśnicom. No to teraz gaździnę Bożenę trza pogonić na hale aby, daj panicku, przy korytku się usadowić że hej. Chopy dadzą radę. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
acatus Re: Pahl kontra Bukiewicz 23.05.11, 20:39 To towarzystwo przypomina jaskinię skorpionów. Jeśli taka ma być polityka jak w wykonaniu regionu to jak jak najdalej od tej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beti Re: Pahl kontra Bukiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 07:37 Jeszcze nasz poseł pokaże B.B kto tu rządzi. 3S + poseł i Bożenka straci silną pozycję Odpowiedz Link Zgłoś
emerytnonez Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 21.05.11, 10:55 Panie pośle! Nie ważnie jest miejsce na listach wyborczych, ale to co pan zrobił jako poseł i to będzie dla pana wizytówką. Tylko mało znani kandydaci, którzy idą do polityki, chcą być jak najwyżej na listach wyborczych. Oby ta pycha ich nie zepchnęła na ostatnie miejsca. Jeżeli pańskie nazwisko i pańskie dokonania są tak wielkie, to może pan wygrać z ostatniego miejsca, czego panu życzę. wyborca Odpowiedz Link Zgłoś
wolfenstein3d brakuje dobrych polityków w regionie 22.05.11, 12:42 surmacz jest jedynie trochę inteligentniejszy. reszta słabizna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.mm.pl 23.05.11, 18:21 poseł pahl - kiedys prawa ręka bachalskiego i szadnego, przewrócił bachalskiego, podobnie zrobił z wożniakiem, aż w końcu i na niego przyszło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.mm.pl 23.05.11, 18:43 poseł z gorzowa tak śmiał się ze "straganiary", a "straganiara" jest cwansza od niego, poseł napewno nie daruje, mówi sie, że szykuje przewrót w lubuskiej PO Odpowiedz Link Zgłoś
viggo1111 Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO 23.05.11, 22:29 > poseł pahl - kiedys prawa ręka bachalskiego i szadnego, przewrócił bachalskiego > , podobnie zrobił z wożniakiem, aż w końcu i na niego przyszło Phal to typowy eliminator, wszystkich chce się pozbyć aby być przy władzy. To że pozbył się wcześniej Bachalskiego, nie przeszkadza mu teraz aby z Bachalskim i Szadnym pozbyć się Woźniaka. Ale zapomniał, że jest jeszcze Bukiewiczowa no i ma problem. Ale mam wrażenie, że wraz z kolegami i ją wysiuda - poprostu ma doświadczenie w tego typu sprawach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.mm.pl 23.05.11, 19:07 poseł 1 procentowy to cwany prawnik i wie co nieco o szefowej PO, gazety nie tak dawno o jej gruncie pisały i o jej mężu w agencji ANR, musi ona pamietac, ze to polityczny bulterier ten posel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.11, 19:35 wow napisał: > ... cwany prawnik i wie co nieco o szefowej PO, gazety > nie tak dawno o jej gruncie pisały i o jej mężu w agencji ANR, ... to rzeczywiście wiedza kolosalna. jednak zapominasz, że afery w platformie nie przekładają się na spadek popularności. > ... musi ona pamietac, ze to > polityczny bulterier ten posel ... przy niej to raczej polityczny ratlerek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.11, 21:16 thebird2 napisał: > No i wydupcyli naszych "wielkich" polityków . > Teraz zbiora sie kibole i wydupcą całe PO . kibicuję kibicom. > Próbujcie panowie z list SLD oni teraz maja wieksze szanse niz PO coś ty? teraz z sld uciekają do po. sld musi uzupełniać listy z "top model". Odpowiedz Link Zgłoś
matmat13 Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 24.05.11, 17:41 Współpraca z panem Bachalskim i Szadnym czkawką się Phalowi odbija. Chciał Woźniaka i Bukiewiczową przy ich pomocy się pozbyć, a sam został odesłany przez Bukiewiczową do lamusa. Odpowiedz Link Zgłoś
madmen2011 Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO 24.05.11, 18:01 > a sam został odesłany przez Bukiewiczową do lamusa. Nie ma co się dziwić chciał po wyborach wygryść babkę, przewidziała to i efekty widać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzichu Re: Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO IP: *.gorzow.mm.pl 25.05.11, 21:10 spokojnie posel z gorzowa wszedzie sie chwali ze jest z wrocławia i zna najwazniejszych działaczy PO, podobno codziennie jest z nimi na telefonie, oj pogoni poseł Bukiewicz już niedługo, pogoni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Rozumiem Pahla... IP: 199.19.221.* 26.05.11, 03:08 Hey, Kiedys stalem w kolejce po meble.. To byly romantyczne czasy PRL gdy w kolejkawch oplacalo sie stac... Ja stalem po mebble.. I poszedlem na papierosa..Na minutke I ktos liste zmienil.... I siem "nie liczylem"... ... Rozumiem Pahla.. Juz wtedy bojowki pisowskie dzialaly... PS. Meble kupilem, ale dwie kostki masla mnie to kosztowalo (z kartek)... I to byly jaja Odpowiedz Link Zgłoś
keksik2000 Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 26.05.11, 20:00 Phal krytykuje listę, dzisiaj pojawiły się billbordy z Niesiołowskim, pytanie kto za tym stoi, jak wiadomo Phal odgraża się że będzie walczył o listę w Wawie, a może te billbordy też są elementem walki, wcale bym się nie zdziwił. Z kim współpracuje(Bachalski, Szadny) takie metody, jeżeli byłaby to ich robota, to już walka o przywództwo w regionie idzie na całego. Odpowiedz Link Zgłoś
xyzdwa Billboardy w walce o miejsce na liście 27.05.11, 11:13 Wczoraj pojawiły się billboardy w Gorzowie związane z Niesiołowskim, a dzisiaj wiadomo, że to sprawka "S", inna sprawa, że szef gorzowskiej "S" to dobry przyjaciel posła Phala i jak tu nie wierzyć w zbieg okoliczności. Odpowiedz Link Zgłoś
su-sz Re: Billboardy w walce o miejsce na liście 27.05.11, 11:31 >szef gorzowskiej "S" to dobry przyjaciel posła Phala i jak tu nie wierzyć w zbieg okoliczności. Nie ma żadnych zbiegów okoliczności, nie od dziś wiadomo, że wojewódzwem rządzą kobiety(Bukiewicz, Polak, Hatka), to gorzowski poseł Phal stworzył koalicję kilku panów(min. Bachalski, Szadny i jeszcze kilku innych) którzy chcą pogonić babki i sami przejąć władzę w regionie. Zresztą ostatnie wypowiedzi posła o tym świadczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Billboardy w walce o miejsce na liście IP: *.dip.t-dialin.net 27.05.11, 11:40 su-sz napisał: > ... ostatnie wypowiedzi posła ... oby to były ostatnie publiczne. poseł dużo mówi, ale jeszcze nic nie powiedział. słuchanie posła, to strata czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myrox Nie głosujcie na PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 204.45.133.* 27.05.11, 11:23 Gorzowska PO nie istnieje. Są tylko eunuchy biegające koło zielonogórskiego sułtana.Ludzie idąc na wybory nie zdają sobie sprawy ile krzywdy wyrządzają sobie głosując na tych baranów. Odpowiedz Link Zgłoś
thebird2 Poseł Pahl krytykuje: Kolejność na listach PO n... 01.06.11, 11:01 ile krzywdy wyrządzają sobie głosując na tych baranów... z prawicowej Solidarności Odpowiedz Link Zgłoś