zosia_z_warzywniaka 22.07.11, 18:52 Kupiłam sobie małego pieska. Zrobiłam mu posłanie koło lodówki i martwie się czy się przez to nie przeziębi. Może za blisko mu poscieliłam ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dachowiecgorzowski Re: Mam pytanko 22.07.11, 19:00 zosia_z_warzywniaka napisała: > Kupiłam sobie małego pieska. Zrobiłam mu posłanie koło lodówki i martwie się cz > y się przez to nie przeziębi. Może za blisko mu poscieliłam ? Przesuń legowisko w połowie linii piekarnik - lodówka. Jak zahaczy o okolice zlewu to tym lepiej:) Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 22.07.11, 19:01 posłanie koło lodówki ... tylko w nocy go nie zjedz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.t-mont.net.pl 22.07.11, 19:48 Lodówka chłodzi do wewnątrz a grzeje na zewnątrz. Dopóki go nie włożysz do środka - ma szansę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.11, 19:55 Problem będzie wtedy , gdy otworzysz lodówke. Zimne powietrze z lodówki zderzy się z ciepłym od kuchenki i front gotowy. Nad pieskiem. Proponuje blizej kuchenki , gdyż jak wiadomo ciepłe pasaty psom służom (rymło mi sie )\ :) Odpowiedz Link Zgłoś
wolfenstein3d Re: Mam pytanko 22.07.11, 20:14 czemu nie w lodówce? najlepiej do zamrażalnika zamknij. Odpowiedz Link Zgłoś
dachowiecgorzowski Re: Mam pytanko 22.07.11, 22:53 wolfenstein3d napisał: > czemu nie w lodówce? > najlepiej do zamrażalnika zamknij. Ej Zosia, Wolfi ma rację pod warunkiem, że masz husky lub innego malamuta. Jeśli to coś z wyżłów, to spokojnie możesz ulokować go w zlewie. Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: Mam pytanko 23.07.11, 01:55 > Kupiłam sobie małego pieska. Zrobiłam mu posłanie koło lodówki i martwie się A jaki kolor ma lodówka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fju fju Re: Mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.11, 00:04 spanie przy lodowce moze spowodowac u psa: rozdrażnienie, bóle głowy, wzmożona pobudliwość nerwowa, osłabienie, niekorzystne zmiany morfologiczne krwinek, zwiększenie zawartości histaminy we krwi, podwyższenie tętna, zaburzenia hormonalne, zaburzenia krzepliwości krwi, zaburzenia przemian węglowodanowych, zaburzenia czynności bioelektrycznych mózgu na Twoim miejscu przemyslalabym sprawe legowiska raz jeszcze albo - tak bedzie najlepiej - sama sie tam poloz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Mam pytanko IP: *.t-mont.net.pl 24.07.11, 00:11 Gość portalu: fju fju napisał(a): > zwiększenie zawartości histaminy we krwi, Koty są mniej skomplikowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 24.07.11, 00:46 login_t napisał: > Koty są mniej skomplikowane. może ktoś potrzebuje małego kotka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skorpio Re: Mam pytanko IP: *.gorzow.mm.pl 24.07.11, 00:54 A my złapali kiedys dilera w tesko . chciał zaj... batona za 1 zł. jak my go sprawdzili to on mial przy sobie tego batona za 1 zł i koks za 500 zł.Matoł jakis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Login , z kotami nie jest łatwiej... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.07.11, 09:27 onet:"Jarosław Kaczyński (62 l.) ma zgryz. Jego ukochany Alik (12 l.) musiał trafić do kliniki weterynaryjnej. Dla swojego spokoju i bezpieczeństwa został tam zapisany pod zmienionym "nazwiskiem". Ma nie tylko spokój, ale i luksusowe warunki. Lecznica na warszawskim Bemowie jest jedną z najlepszych w stolicy, doba leczenia kota kosztuje tam nawet 150 złotych! Jarosław Kaczyński, który już raz uratował Alikowi życie, nie żałuje jednak na niego pieniędzy. Kot ma problemy z nerkami." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Pojawia sie pytanie: Co pija kot Alik, że kłopoty z nerami ma? :) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Login , z kotami nie jest łatwiej... 26.07.11, 12:00 Gość portalu: emsiziomal napisał(a): > Pojawia sie pytanie: Co pija kot Alik, że kłopoty z nerami ma? > :) raczej: czego nie pija? piwa! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: Mam pytanko 24.07.11, 10:34 >może ktoś potrzebuje małego kotka? Jak mały i trochę więcej szczegółów- rasistą nie jestem, ale… Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 24.07.11, 13:46 danny_boy napisał: > Jak mały i trochę więcej szczegółów- rasistą nie jestem, ale… bardzo mały, bury, zwyczajny kotek płci męskiej. bez żadnych podtekstów. został znaleziony na odludziu, był bliski śmierci głodowej, otrzymał medyczną pomoc i teraz szuka swojego "niewolnika", bo jak to mówią: "psy mają właściciela, a koty mają niewolnika". tam gdzie jest, jest już nadmiar kotów. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 24.07.11, 14:03 psy mają właściciela, a koty mają niewolnika ... słyszalem że kot PreziaPiS zaniemógł... Moze mu otworzy drzwi? Jak niewolnik to niewolnik... Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 24.07.11, 14:13 Na początku lipca prezes PiS Jarosław Kaczyński ostro skrytykował alfabetyczne propozycje list przedstawione przez zarządy okręgowe partii. ... a jakby sie nazywal Arosław Aczyński? Alfabet piSu? Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: Mam pytanko 24.07.11, 19:15 > bardzo mały, bury, zwyczajny kotek płci męskiej Muszę to jeszcze skonsultować. Mam 3, ale ostatnio padła propozycja zwiększenia składu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 25.07.11, 22:06 danny_boy napisał: > Muszę to jeszcze skonsultować. Mam 3, ale > ostatnio padła propozycja zwiększenia składu. trzy, albo cztery, to już niewielka różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.11, 10:28 danny_boy napisał: > > bardzo mały, bury, zwyczajny kotek płci męskiej > Muszę to jeszcze skonsultować. jak przebiegają konsultacje? dla uściślenia, maść taka zwyczajna szaro bura typowa dla kota. nosek lekko wpadający w kolor brązowy. długość ok. 15 cm. wiek podobnież ok. dwa tygodnie. było z nim bardzo kiepsko. otrzymał pomoc medyczną i już jest w dobrej kondycji. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Mam pytanko 26.07.11, 10:33 nosek lekko wpadający w kolor brązowy. długość ok. 15 cm. ... za długi nosek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal długość ok. 15 cm... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.11, 11:05 ...to mały ogier jest a nie kotek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.11, 11:11 e_werty napisał: > ... za długi nosek.. :) kotek ma ok. 15 cm długości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocny nick Re: Mam pytanko IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.07.11, 01:29 połóż go między lodówką, a kuchenką, będzie OK Odpowiedz Link Zgłoś