Dodaj do ulubionych

DZIEN DZIECKA

IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 01.06.04, 08:22
Wszystkim maluchom i dzieciakom serdeczne zyczenia radosci i beztroski.
To milo widziec, ze na tym swiecie sa jeszcze normali ludzie....
Usciski i calusy dla wszystkich
:)
Obserwuj wątek
    • aborys Re: DZIEN DZIECKA 01.06.04, 08:38
      Gość portalu: Bernard napisał(a):

      > Wszystkim maluchom i dzieciakom serdeczne zyczenia radosci i beztroski.
      A dzięki, dzięki...
      • martha4 Re: DZIEN DZIECKA 01.06.04, 08:40
        aborys napisał:

        > Gość portalu: Bernard napisał(a):
        >
        > > Wszystkim maluchom i dzieciakom serdeczne zyczenia radosci i beztroski.
        > A dzięki, dzięki...

        Aborysie! To i ja się przyłączam do życzeń...:)
        • aborys Re: DZIEN DZIECKA 01.06.04, 08:41
          martha4 napisała:

          > Aborysie! To i ja się przyłączam do życzeń...:)
          Cały się pławię i rumienię...
          • martha4 Re: DZIEN DZIECKA 01.06.04, 08:43
            aborys napisał:

            > Cały się pławię i rumienię...

            Oh, wzruszające...
          • Gość: BoBo Re: DZIEN DZIECKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.04, 16:34
            "...Cały się pławię i rumienię..."

            Myślę że Ci chodzło p "płonienie się" bo jeżeli o upławy to już gorzej....
            radze ginekologa odwiedzić....
            • aborys Re: DZIEN DZIECKA 02.06.04, 09:21
              Gość portalu: BoBo napisał(a):

              > "...Cały się pławię i rumienię..."
              > Myślę że Ci chodzło p "płonienie się" bo jeżeli o upławy to już gorzej....
              > radze ginekologa odwiedzić....
              sjp.pwn.pl/haslo.php?id=54110
              "rozkosz ż VI, DCMs. -y; lm M. -e, D. -y
              1. /.../
              2. częściej w lm «to, co wywołuje to uczucie, co sprawia najwyższą przyjemność;
              rzecz przyjemna, miła dla zmysłów»
              /.../
              Pławić się w rozkoszach."
              • Gość: BoBo Re: DZIEN DZIECKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 13:45
                Czasami pławiono czarownice... za wiadomym efektem.... Czasami w rozuście ....
                tu efekt był różny.... W kontekscie dnia dziecka bardziej pasuje mi "płonienie"
                się dziewicze... i niewinne...
    • Gość: no Re: DZIEN DZIECKA IP: *.gorzow.mm.pl 01.06.04, 19:50
      Gość portalu: Bernard napisał(a):

      > Wszystkim maluchom i dzieciakom serdeczne zyczenia radosci i beztroski.
      > To milo widziec, ze na tym swiecie sa jeszcze normali ludzie....

      Nie pisałem, że facet ma schizofrenię - mitomanię? Tworzy mity i sam w nie
      wierzy. Tym razem ubzdurał sobie, że tylko on jeden wśród dorosłych jest
      normalny.
      • Gość: Bernard Re: DZIEN DZIECKA IP: 5.5D* / *.ed.shawcable.net 02.06.04, 10:16
        Hey no,
        Ty oczywiscie do normalnych sie nie zaliczasz.
        A szkoda....
        Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka