Dodaj do ulubionych

Stal - Ostrów 47-43

IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 19:35
cieszy zwycięstwo,martwi styl.
stal marząc o extralidze, powinna taki ostrów roznieść u siebie w pył.


pzdro
Obserwuj wątek
    • Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 19:38
      pozostaje duży niedosyt po tym zwycięstwie.
      cała nadzieja we falubazie ,że dostając łomot w Gdańsku osłodzi nam nieco ten
      nasz niedosyt.
      buhahhahahahhahahhahaha....................


      pzdro
      • Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:03
        jak na razie idzie zgodnie z planem.
        lotos - lzs falubaz kurnopol 37-23.
        tak trzymać panowie
        nastrój mam błogi...
        buhahahhahahahaha...........................


        pzdro
      • Gość: mara Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 20:07
        > cała nadzieja we falubazie ,że dostając łomot w Gdańsku

        sie usmialem :)

        • Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:29
          lotos - lzs zgrzeblarki kurnopol 48 - 30.
          dobrze idzie,brawo chłopcy.
          buhahahhahahhahahhahahha......................


          pzdro
    • Gość: as35 Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:47
      Faktycznie zwycięstwo niewielką różnicą punktów. Jednak co do roznoszenia w pył
      to chyba przesada- Ostrów też myśli o ekstralidze więc nie byli to chłopcy do
      bicia (jak to Falubazy wiecznie w dupe dostajace- pisze te słowa mocno wkurzony
      bo wstyd na cały kraj za zespół z Zielnej Góry!!)
      • Gość: zg Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.ztpnet.pl 17.07.05, 22:19
        Zalosni jestescie:)
        Zakompleksione buraki!!!

        Jest taki zarcik.
        Gorzowkowa babcia modli sie i mowi
        "Panie Boże pokaraj nas ale tych falubazow 2razy bardziej"

        Tacy jestescie! Zamiast zajac sie waszymi lamagami rozmowa oczywiscie przenosi
        sie na temat niepowodzen FALUBAZU!!!!!
        PZDR
        • Gość: Kibic Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 23:05
          Znowu sie naczelny kretyn tego forum odezwał.Czy Ty baranie znasz jakiś inny
          sposób wysławiania się? Od Tych Twoich startych już tekstów rzygać sie chce.
          • Gość: rozkurcz Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 00:36
            ta miernota z zielonego buszu, co zna tylko 1 wyraz "kompleksik" (ale za to nie wie co oznacza) nazywa naszych jezdzców łamagami buhahahaha stary to na twoich nie mozna powiedziec inaczej jak UPOŚLEDZONE MYSZKI ZE ZGNIŁEGO SZCZUROGRODU. Hehehehe sami padają na tor niczym amatorzy, a trójka liderów robi w sumie mniej punktów niż łamaga Nowaczyk przegrywający przez pół sezonu z zawodnikami typu Przemek Pyzik, Ksysiu Wrona czy Symek Bałabuch....buhahahahhahaha ja juz nie moge a słuchając w radiu to się posmialem jak nigdy w zyciu chyba. Cytuje biednego pana komentatora staniszewskiego który ma wątpliwą przyjemnosc komentowac poczynania tych złamasów:

            "Znaaaakomicie zielonogórzanie!!!!!!!! ale błąd i już dwójka gdańszczan na czele" Qulwa jakby sie płyta zaciela!! :D:D:D:D:DD:D:D

            Pozdrowienia dla amatorków z zg
            • Gość: zg Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.ztpnet.pl 18.07.05, 01:40
              Wlasnie o tym mowie pajacu.
              Gorzowiaczki sa na tyle przesiaknieci jadem i flustracjami ze na kazde
              potkniecie ZG dostaja orgazmu i dziwnej euforii!!
              Lamagi bo tak to juz jest od KAlamagi!-rozumiesz gamoniu??????:)
              Zajmij sie swoja druzyna bo narazie w tym watku umieliscie tylko wysmiewac sie
              z nas!!!!-zalosne!!!
              PZDR
              • Gość: kibic Stali Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 04:06
                Brawo szwagry. Tak trzymać!
                Wytrzymajcie jeszcze troche!
                Przy okazji:
                Ten drugi szwagier przypadkiem nie ćpa?
                Tak tylko pytam, bo latał po supermarkecie w GO jak obłąkany.
                Nadpobudliwy jakiś.
                Gdybym był kibicem ZG spytałbym: Po jakie cholere nam taki jezdziec?!
                • Gość: karolek lat 9i pół Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 10:16
                  po tym sezonie, szwagrów to nawet do piły jako chłopców do latania po piwo nie
                  zechcą...
                  taki los każdego kto trafi do zielonej wioski,spada na psy z wielkim
                  hukiem,zamiast wielkiej kariery,dożywotnie dziadostwo.

                  buhahaahhahahahahhaha


                  pzdro
                  • Gość: intarek Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: 62.87.178.* 18.07.05, 15:04
                    Oj Karolek, nieładnie się zachowywałeś w trakcie i po meczu z Ostrowem !!

                    www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id=73440
                    • Gość: zg Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.ztpnet.pl 18.07.05, 15:25
                      To slynna gorzowska goscninnosc.
                      Rozumiem zeby nas tak potraktowali (kibice falubazu pewnie daliby sobie rade z
                      dzikusami z gw) ale taki spokojny Ostrow-zwykli ludzie????????/
                      Nieladnie,nieladnie.
                      PZDR
                      • Gość: karolek lat 9i pół Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 16:00
                        wstyd mi że nasze szaliki dały pokaz takiego prostactwa i debilizmu, ale siła
                        oddziaływania słynnych na całą europe jabolowych szalików jest tak wielka ,że
                        udziela się to po części i naszym,którzy na dobrą sprawe nie urastają tamtym
                        nawet do pięt.
                        buhahahhahahahahhahahha.....................................................


                        pzdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka