Gość: karolek lat 9i pół IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 19:35 cieszy zwycięstwo,martwi styl. stal marząc o extralidze, powinna taki ostrów roznieść u siebie w pył. pzdro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 19:38 pozostaje duży niedosyt po tym zwycięstwie. cała nadzieja we falubazie ,że dostając łomot w Gdańsku osłodzi nam nieco ten nasz niedosyt. buhahhahahahhahahhahaha.................... pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:03 jak na razie idzie zgodnie z planem. lotos - lzs falubaz kurnopol 37-23. tak trzymać panowie nastrój mam błogi... buhahahhahahahaha........................... pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mara Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 20:07 > cała nadzieja we falubazie ,że dostając łomot w Gdańsku sie usmialem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:29 lotos - lzs zgrzeblarki kurnopol 48 - 30. dobrze idzie,brawo chłopcy. buhahahhahahhahahhahahha...................... pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as35 Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 20:47 Faktycznie zwycięstwo niewielką różnicą punktów. Jednak co do roznoszenia w pył to chyba przesada- Ostrów też myśli o ekstralidze więc nie byli to chłopcy do bicia (jak to Falubazy wiecznie w dupe dostajace- pisze te słowa mocno wkurzony bo wstyd na cały kraj za zespół z Zielnej Góry!!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.ztpnet.pl 17.07.05, 22:19 Zalosni jestescie:) Zakompleksione buraki!!! Jest taki zarcik. Gorzowkowa babcia modli sie i mowi "Panie Boże pokaraj nas ale tych falubazow 2razy bardziej" Tacy jestescie! Zamiast zajac sie waszymi lamagami rozmowa oczywiscie przenosi sie na temat niepowodzen FALUBAZU!!!!! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.05, 23:05 Znowu sie naczelny kretyn tego forum odezwał.Czy Ty baranie znasz jakiś inny sposób wysławiania się? Od Tych Twoich startych już tekstów rzygać sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozkurcz Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 00:36 ta miernota z zielonego buszu, co zna tylko 1 wyraz "kompleksik" (ale za to nie wie co oznacza) nazywa naszych jezdzców łamagami buhahahaha stary to na twoich nie mozna powiedziec inaczej jak UPOŚLEDZONE MYSZKI ZE ZGNIŁEGO SZCZUROGRODU. Hehehehe sami padają na tor niczym amatorzy, a trójka liderów robi w sumie mniej punktów niż łamaga Nowaczyk przegrywający przez pół sezonu z zawodnikami typu Przemek Pyzik, Ksysiu Wrona czy Symek Bałabuch....buhahahahhahaha ja juz nie moge a słuchając w radiu to się posmialem jak nigdy w zyciu chyba. Cytuje biednego pana komentatora staniszewskiego który ma wątpliwą przyjemnosc komentowac poczynania tych złamasów: "Znaaaakomicie zielonogórzanie!!!!!!!! ale błąd i już dwójka gdańszczan na czele" Qulwa jakby sie płyta zaciela!! :D:D:D:D:DD:D:D Pozdrowienia dla amatorków z zg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Stal - Ostrów 47-43 IP: *.ztpnet.pl 18.07.05, 01:40 Wlasnie o tym mowie pajacu. Gorzowiaczki sa na tyle przesiaknieci jadem i flustracjami ze na kazde potkniecie ZG dostaja orgazmu i dziwnej euforii!! Lamagi bo tak to juz jest od KAlamagi!-rozumiesz gamoniu??????:) Zajmij sie swoja druzyna bo narazie w tym watku umieliscie tylko wysmiewac sie z nas!!!!-zalosne!!! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Stali Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 04:06 Brawo szwagry. Tak trzymać! Wytrzymajcie jeszcze troche! Przy okazji: Ten drugi szwagier przypadkiem nie ćpa? Tak tylko pytam, bo latał po supermarkecie w GO jak obłąkany. Nadpobudliwy jakiś. Gdybym był kibicem ZG spytałbym: Po jakie cholere nam taki jezdziec?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 10:16 po tym sezonie, szwagrów to nawet do piły jako chłopców do latania po piwo nie zechcą... taki los każdego kto trafi do zielonej wioski,spada na psy z wielkim hukiem,zamiast wielkiej kariery,dożywotnie dziadostwo. buhahaahhahahahahhaha pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: intarek Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: 62.87.178.* 18.07.05, 15:04 Oj Karolek, nieładnie się zachowywałeś w trakcie i po meczu z Ostrowem !! www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id=73440 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.ztpnet.pl 18.07.05, 15:25 To slynna gorzowska goscninnosc. Rozumiem zeby nas tak potraktowali (kibice falubazu pewnie daliby sobie rade z dzikusami z gw) ale taki spokojny Ostrow-zwykli ludzie????????/ Nieladnie,nieladnie. PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół Re: Brawo szwagry. Tak trzymać! IP: *.gorzow.mm.pl 18.07.05, 16:00 wstyd mi że nasze szaliki dały pokaz takiego prostactwa i debilizmu, ale siła oddziaływania słynnych na całą europe jabolowych szalików jest tak wielka ,że udziela się to po części i naszym,którzy na dobrą sprawe nie urastają tamtym nawet do pięt. buhahahhahahahahhahahha..................................................... pzdro Odpowiedz Link Zgłoś