hiro
07.09.02, 22:31
przechodząc przez os. słoneczne trzeba się liczyć ostatnio z tzw. amerykanami!
jeżeli nie wiecie co to jest :to takie jebusy,które palą ogniska na wzór
czerpany z amerykańskich filmów!najprostszy sposób przejśscia obok :
-przeypierdilićc w okolice tzw.twarzy czyli poprostu przyjebać w gnoja tak
żeby nie zabić !
tak na marginesie pały nic im nie mogą zrobić -tylko należy liczyć na sąsiadów
jakby na innych osiedlach-to dajcie znać! mm
najebiemy dla sportu
hiro