hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 00:50 aborys napisał: > Znowu mi wyszła Arwena. mnie też:-) Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Andrzejki 01.12.02, 12:21 ha! szczesciarze. mi wyszlo niewiadomoco. pilnie odczytywacz ksztaltow potrzebny. (a skad wiecie co wam wyszlo???) Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 12:25 arwena napisała: > ha! szczesciarze. > mi wyszlo niewiadomoco. pilnie odczytywacz ksztaltow potrzebny. > (a skad wiecie co wam wyszlo???) zgłaszam się na odczytywacza:-)))) drugie odpo: wiemy wiemy...... Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Andrzejki 01.12.02, 12:28 a dowod na posiadanie odpowiednich umiejetnosci? Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 12:33 arwena napisała: > a dowod na posiadanie odpowiednich umiejetnosci? przewidziałem już wiele oczywistych wojen....przewidziałem też zimę w tym roku i to ,że wcześniej będzie jesień............... Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Andrzejki 01.12.02, 22:06 tzenzor_markon napisał: > a mi Borys wyszedł :-( Zostaniesz antykomunistą :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tzenzor_markon Re: Andrzejki 01.12.02, 22:08 no , to mi lżej. Nie wiedziałem , że tę zdolność posiadłeś też. Odpowiedz Link Zgłoś
qlerek Re: Andrzejki 02.12.02, 12:54 tusia251 napisała: > a mi "nic nie" wyszło:( a mi szydło z worka, a właśnie usiedziałem na tym worku, wosk chciałem wylewać Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 02.12.02, 13:43 ciesz sie ze ci chociaż szydlo wyszlo. chociaz pewnie wieczór też?:) Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Andrzejki 02.12.02, 23:46 tusia251 napisała: > a mi "nic nie" wyszło:( A lałaś wosk do wody, czy wodę do wosku? Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 08:26 szkoda było świeczek. od "lania" bardziej wolę romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku świec... Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 08:48 tusia251 napisała: > romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku świec... Z jakąś miłą panią? Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 08:59 aborys napisał: > tusia251 napisała: > > > romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku świec... > Z jakąś miłą panią? nie drwij. z panem oczywiscie. jak możesz mnie posadzać że ja ... oh ... Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:12 tusia251 napisała: > nie drwij. z panem oczywiscie. jak możesz mnie posadzać że ja ... oh ... Myślałem, że już ustaliliśmy, że panowie są obrzydliwi. Ja tam sobie nie wyobrażam romantyzmu z facetem. Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:18 owszem są obrzydliwi ale tylko czasami. częściej są mili i kochani. i oby tak jak najczęściej było. A co do tego że ty... nie... z mężczyzną... ja... nie... z kobietą... i tego sobie nie wyobrażam. ale jak widac mamy różne gusta. no cóż ... i tak cie lubie aha, twoją żonę też :) Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:19 tusia251 napisała: > aha, twoją żonę też :) Powiem żonie, na pewno się ucieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:27 jeszcze nie wiem ale jak bede wiedziała to na pewno dam ci znac Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:28 tusia251 napisała: > jeszcze nie wiem To co, cały czas jesteś smutna? Nieucieszona taka? Poproś kogo, by Cię ucieszył... Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:32 przez to wszystko co sie dzieje w miescie to nawet sie tego do ucieszenia nie chce szukac. zresztą gdzie? w kanjpie siedzą i chleją i klną i tym pijacki wzrokiem ... tak patrzą ... a gdzie jeszcze chodzą samotni? do kina czy teatru? tam już parami sie chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:46 tusia251 napisała: > do kina czy teatru? tam już parami sie chodzi Tusia, naprawdę fajny, pożądny i uczciwy facet czeka na Ciebie. Nie jest najprzystojniejszy, najbogatszy i czasami się zacina (z nerwów). Ale jest fajny. Sprawdź dookoła. Może w teatrze? Im. Kruczkowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:47 aborys napisał: > pożądny O Jezu!!! Idę się wyspać. Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:03 tusia251 napisała: > w życiu sama do teatru nie pójde Znajoma nie chodziła w hotelach do kawiarni, "bo kurwy". Nic się nie przejmuj. Samemu lepiej się konsumuje sztukę. Nikt Ci nie narzuci interpretacji. Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:19 tusia251 napisała: > nikomu nigdy sie to nie udało:) Może dlatego dalej sama chodzisz do teatru... Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:22 no właśnie że nie chodze praktycznie to nie wiem na co można pójść. w każdym bądź razie musze pomysleć nad taka ewentualnoscią i sie odchamić Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:30 tusia251 napisała: > musze pomysleć nad taka ewentualnoscią i sie odchamić Nie musisz "się odchamić", tylko zobaczyć coś, co Ci sprawi przyjemność. Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:32 a przyjemnos sprawia oglądanie czegos przyjemnego w przyjemnym towarzystwie a potem przyjemna polemika przy przyjemnym swietle tych świec :P Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:35 Zakręciłaś się jak słoik. Odkręć się i jechane. Na kurs ceramiki artystycznej albo sanskrytu. Tam są ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:37 wcale sie nie zakreciłam wrocilam do swiecze z andrzejek Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:49 tusia251 napisała: > wrocilam do swiecze z andrzejek Zakręciłaśsię na kolację we dwoje. Ale to nagroda. Trzeba zasłużyć. Poczytam jutro, czy Ci się udało. Nara. Odpowiedz Link Zgłoś