30.11.02, 21:28
Znowu mi wyszła Arwena.
Obserwuj wątek
    • hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 00:50
      aborys napisał:

      > Znowu mi wyszła Arwena.
      mnie też:-)
      • arwena Re: Andrzejki 01.12.02, 12:21
        ha! szczesciarze.
        mi wyszlo niewiadomoco. pilnie odczytywacz ksztaltow potrzebny.
        (a skad wiecie co wam wyszlo???)
        • hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 12:25
          arwena napisała:

          > ha! szczesciarze.
          > mi wyszlo niewiadomoco. pilnie odczytywacz ksztaltow potrzebny.
          > (a skad wiecie co wam wyszlo???)

          zgłaszam się na odczytywacza:-))))
          drugie odpo: wiemy wiemy......
          • arwena Re: Andrzejki 01.12.02, 12:28
            a dowod na posiadanie odpowiednich umiejetnosci?
            • hiro Re: Andrzejki 01.12.02, 12:33
              arwena napisała:

              > a dowod na posiadanie odpowiednich umiejetnosci?
              przewidziałem już wiele oczywistych wojen....przewidziałem też zimę w tym roku
              i to ,że wcześniej będzie jesień...............
              • tzenzor_markon Re: Andrzejki 01.12.02, 13:26
                a mi Borys wyszedł :-(
                • marek_p Re: Andrzejki 01.12.02, 22:06
                  tzenzor_markon napisał:

                  > a mi Borys wyszedł :-(

                  Zostaniesz antykomunistą :)))
                  • tzenzor_markon Re: Andrzejki 01.12.02, 22:08
                    no , to mi lżej. Nie wiedziałem , że tę zdolność posiadłeś też.
                    • tusia251 Re: Andrzejki 02.12.02, 12:34

                      • qlerek Re: Andrzejki 02.12.02, 12:54
                        tusia251 napisała:

                        > a mi "nic nie" wyszło:(

                        a mi szydło z worka, a właśnie usiedziałem na tym worku, wosk chciałem wylewać
                        • tusia251 Re: Andrzejki 02.12.02, 13:43
                          ciesz sie ze ci chociaż szydlo wyszlo. chociaz pewnie wieczór też?:)
                      • tezgucio Re: Andrzejki 02.12.02, 23:46
                        tusia251 napisała:
                        > a mi "nic nie" wyszło:(

                        A lałaś wosk do wody, czy wodę do wosku?


                        • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 08:26
                          szkoda było świeczek.
                          od "lania" bardziej wolę romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku
                          świec...
                          • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 08:48
                            tusia251 napisała:

                            > romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku świec...
                            Z jakąś miłą panią?
                            • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 08:59
                              aborys napisał:

                              > tusia251 napisała:
                              >
                              > > romantyczną kolacyjkę tylko we dwoje przy blasku świec...
                              > Z jakąś miłą panią?

                              nie drwij. z panem oczywiscie. jak możesz mnie posadzać że ja ... oh ...
                              • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:12
                                tusia251 napisała:

                                > nie drwij. z panem oczywiscie. jak możesz mnie posadzać że ja ... oh ...
                                Myślałem, że już ustaliliśmy, że panowie są obrzydliwi.
                                Ja tam sobie nie wyobrażam romantyzmu z facetem.
                                • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:18
                                  owszem są obrzydliwi ale tylko czasami. częściej są mili i kochani. i oby tak
                                  jak najczęściej było.
                                  A co do tego że ty... nie... z mężczyzną...
                                  ja... nie... z kobietą...
                                  i tego sobie nie wyobrażam.
                                  ale jak widac mamy różne gusta.
                                  no cóż ... i tak cie lubie
                                  aha, twoją żonę też :)
                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:19
                                    tusia251 napisała:

                                    > aha, twoją żonę też :)
                                    Powiem żonie, na pewno się ucieszy.
                                    • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:22
                                      to ciesze sie ze sie ucieszy
                                      • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:24
                                        tusia251 napisała:

                                        A Ciebie co cieszy?
                                      • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:27
                                        jeszcze nie wiem
                                        ale jak bede wiedziała to na pewno dam ci znac
                                        • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:28
                                          tusia251 napisała:

                                          > jeszcze nie wiem
                                          To co, cały czas jesteś smutna? Nieucieszona taka?
                                          Poproś kogo, by Cię ucieszył...
                                          • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:32
                                            przez to wszystko co sie dzieje w miescie to nawet sie tego do ucieszenia nie
                                            chce szukac.
                                            zresztą gdzie?
                                            w kanjpie siedzą i chleją i klną
                                            i tym pijacki wzrokiem ... tak patrzą ...
                                            a gdzie jeszcze chodzą samotni?
                                            do kina czy teatru? tam już parami sie chodzi
                                            • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:46
                                              tusia251 napisała:

                                              > do kina czy teatru? tam już parami sie chodzi
                                              Tusia, naprawdę fajny, pożądny i uczciwy facet czeka na Ciebie.
                                              Nie jest najprzystojniejszy, najbogatszy i czasami się zacina (z nerwów). Ale
                                              jest fajny.
                                              Sprawdź dookoła.

                                              Może w teatrze? Im. Kruczkowskiego?
                                              • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 09:47
                                                aborys napisał:

                                                > pożądny
                                                O Jezu!!!
                                                Idę się wyspać.
                                                • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 09:49
                                                  w życiu sama do teatru nie pójde
                                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:03
                                                    tusia251 napisała:

                                                    > w życiu sama do teatru nie pójde
                                                    Znajoma nie chodziła w hotelach do kawiarni, "bo kurwy".
                                                    Nic się nie przejmuj. Samemu lepiej się konsumuje sztukę. Nikt Ci nie narzuci
                                                    interpretacji.
                                                  • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:11
                                                    nikomu nigdy sie to nie udało:)
                                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:19
                                                    tusia251 napisała:

                                                    > nikomu nigdy sie to nie udało:)
                                                    Może dlatego dalej sama chodzisz do teatru...
                                                  • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:22
                                                    no właśnie że nie chodze
                                                    praktycznie to nie wiem na co można pójść.
                                                    w każdym bądź razie musze pomysleć nad taka ewentualnoscią i sie odchamić
                                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:30
                                                    tusia251 napisała:

                                                    > musze pomysleć nad taka ewentualnoscią i sie odchamić
                                                    Nie musisz "się odchamić", tylko zobaczyć coś, co Ci sprawi przyjemność.
                                                  • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:32
                                                    a przyjemnos sprawia oglądanie czegos przyjemnego w przyjemnym towarzystwie a
                                                    potem przyjemna polemika przy przyjemnym swietle tych świec :P
                                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:35
                                                    Zakręciłaś się jak słoik.

                                                    Odkręć się i jechane.
                                                    Na kurs ceramiki artystycznej albo sanskrytu.
                                                    Tam są ludzie.
                                                  • tusia251 Re: Andrzejki 03.12.02, 10:37
                                                    wcale sie nie zakreciłam
                                                    wrocilam do swiecze z andrzejek
                                                  • aborys Re: Andrzejki 03.12.02, 10:49
                                                    tusia251 napisała:

                                                    > wrocilam do swiecze z andrzejek
                                                    Zakręciłaśsię na kolację we dwoje.
                                                    Ale to nagroda. Trzeba zasłużyć.
                                                    Poczytam jutro, czy Ci się udało. Nara.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka