e_werty
15.07.06, 18:51
Żeby sie sprzedac trzeba stanowić jakąś wartość. Na pewno nie sprzedadza sie
ludzie bezwartościowi
- ot - taka refleksja po kolacji... na ktora kupiłem sobie sledzika w oleju i
sałatke wrzywna - i musze przyznac że były warte swojej ceny!!!