Dodaj do ulubionych

pomoc wam chlopaki w cenzurowaniu

IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.01, 12:28
OCENZUTOWANO
Obserwuj wątek
    • tom_tom Re: pomoc wam chlopaki w cenzurowaniu 25.11.01, 13:40
      Pogratulować głupiego pomysłu!!!!! Przecież sam wycinasz gorzowskie forum. Kto
      tu będzie zaglądał, gdy będzie miał do czynienia z mutacją koko czyli
      dokładaniem g do każdego wątku. Sądzisz, że admin się popłacze z żalu??
      Tylko normalni forumowicze zaczną to miejsce omijać. Zostanie pole do popisu
      dla kretynów, którzy nie mają nic do powiedzenia a mają jedynie dostęp do
      internetu i nadmiar czasu.
      • klin! Chlew 25.11.01, 13:53
        Zabrali dzieciom wiaderko, to na złość zrobią kupę do piaskownicy.
        Zazwyczaj jestem tolerancyjny, ale ten chlew rzeczywiście wymyślił jakiś kretyn.
        • Gość: koko Re: Chlew IP: 217.97.234.* 25.11.01, 14:07
          Macie racje tom i Klin.pozdro
        • Gość: GOD OCENZUROWANO IP: *.teleton.pl 25.11.01, 14:15
          klin! napisał(a):

          > Zabrali dzieciom wiaderko, to na złość zrobią kupę do piaskownicy.
          > Zazwyczaj jestem tolerancyjny, ale ten chlew rzeczywiście wymyślił jakiś kretyn
          > .

          • Gość: GW201 Re: OCENZUROWANO x 2 IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.01, 15:37
            Gość portalu: GOD napisał(a):

            > klin! napisał(a):
            >
            > > Zabrali dzieciom wiaderko, to na złość zrobią kupę do piaskownicy.
            > > Zazwyczaj jestem tolerancyjny, ale ten chlew rzeczywiście wymyślił jakiś k
            > retyn
            > > .
            >

        • borys-krakow Re: Chlew 25.11.01, 17:41
          Dołączam do Klina. Pewnie jak zwykle.
          • Gość: b.G. Re: Chlew IP: *.arcor-ip.net 25.11.01, 22:48
            borys-krakow napisał(a):

            > Dołączam do Klina. Pewnie jak zwykle.
            Ludzie, i ja musze sie dolaczyc.
            Tylko jedno mnie martwi. W chlewie widac, gdzie "co" stoi ...


    • Gość: gw201 Może wystarczy ? IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.11.01, 17:33
      Gość portalu: swoj napisał(a):

      > OCENZUTOWANO

      • tom_tom Re: Może wystarczy ? 26.11.01, 08:08
        Ale ma zabawę. Wpisuje wszedzie OCENZUROWANO i uważa się za bohatera. A że partoli wszystko
        dookoła to go nie obchodzi. Mimo wszystko wole koko (chociaz uważam, że to co robił - nabijanie
        setek pustych postów - to absolutny kretynizm), bo przynajmniej nie smiecił w wątklach, w których ktos
        chciał podyskutować. Teraz smiecą wszedzie, czyli robia kupę do piaskownicy. Trzeba mieć cos
        poprzestawiane w głowie.
        • ula_ Re: Może wystarczy ? 26.11.01, 15:56
          tom_tom napisał(a):

          >Mimo wszystko wole koko
          Ja też wolę koko ;))))))))
          U.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka