aquarius43 25.03.08, 08:27 Jozin!Jozin!Jozin!Ponad wszystko!Hurrrrrrrra! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gorowianin Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 09:15 Ludzie!!! Moze i Jozin to jest teraz przeboj ale za kilka miesiecy to uz bedzie przezytek. Ile razy mozna to ogladac (bo raczej samo sluchanie to lipa). A tym bardziej widzialem wspolczesne "koncerty" Ivana Mladka, To gostek z broda troche przesadza z tym tancem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 09:28 Ważne kto negocjuje kwotę honorarium! -byc może uda sie przebić budżet P.Rubika?! Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Ula Dudziak 25.03.08, 09:54 "...Ten czechosłowacki hit robi ostatnio oszałamiającą furorę wśród wszystkich pokoleń Polaków..." ... a można było zaprosic Urszulę Dudziak - lubuszankę - ktorej piosenka "Papaya" jest tańczona przez miliony na calym swiecie! A nie jakis debilny jozin... Odpowiedz Link Zgłoś
real_marek Re: Ula Dudziak 25.03.08, 11:21 Popieram, Jozin to wiocha i z tego się śmiejemy, a oni nie mają niestety poczucia humoru i myślą, że się podobają. To taka sama kategoria jak Kononowicz, tylko nikt normalny go nie zaprasza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Ula Dudziak IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:33 > Popieram, Jozin to wiocha i z tego się śmiejemy, a oni nie mają > niestety poczucia humoru i myślą, że się podobają. To taka sama > kategoria jak Kononowicz, tylko nikt normalny go nie zaprasza. Właśnie mieliśmy real występ real_marka i po prostu jeszcze nie możemy się podnieść z podłogi, taki z niego kabareciarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Ula Dudziak IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:36 >... a można było zaprosic Urszulę Dudziak - lubuszankę - ktorej >piosenka "Papaya" jest tańczona przez miliony na calym swiecie! A >nie jakis debilny jozin... I tu jest remis, jedno i drugie mają odgrzewany hit po kilkudziesięciu latach. Ja osobiście wolę śmiesznie niż niezrozumiale (tu-bi-du-bi itd.itp.). Odpowiedz Link Zgłoś
amb1 Dni Gorzowa nad Wartą. 25.03.08, 10:01 Trafiona nazwa. Atrakcyjny program. Trzymam kciuki. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 25.03.08, 17:25 No a gdzie jest Mister Rubik? Przecież Tow. Prezydent obiecał, że latem będzie koncert.... Oj. Oj. Obietnice bez pokrycia. Zaśpiewamy sobie jeszcze raz: Habitat, Habitat miasto chce forsę na koncert dać! Wszyscy już tu czekamy niecierpliwie a o koncercie nikt nic nie wie. Habitat, Habitat, koncert na artystów dwieście, będzie coś się działo w mieście! Bum, bum, bum, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus > ... kategoria jak Kononowicz, ... IP: *.dip.t-dialin.net 25.03.08, 17:51 mam znakomity pomysł na scenariusz. powinien powstać krótki film z tej wizyty. powinni w tym filmie śpiewać piosenkę o potworze i przy każdej zwrotce w tle powinny się ukazywać gorzowskie potwory: schody do nikąd, kładka zbyt niska, słupy na ścieżce rowerowej, makabryła roku. film zapewniłby większą popularność dla gorzowa, niż koncert rubika. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: > ... kategoria jak Kononowicz, ... IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:38 > mam znakomity pomysł na scenariusz. powinien powstać krótki film z > tej wizyty A w refrenie powinien wyskakiwać taki gruby napity gostek i napier...lac na perkusji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uny Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.08, 17:52 Hahahahaaa!! ***Występ kabaretu Ivana Mladka to jedna z atrakcji **** dla kogo jest to "atrakcja"? Pewnie dla milosników Rubika? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 18:08 Cóż - miasto realizuje nie zawsze zdrowe wizje tow.Jędrzejczaka i to za nasze pieniądze.Dla ludzi z PZPR jest wciąż ikoną -bożkiem nieomylnym i wyrocznią.Nie ma w Gorzowie nikogo, kto by się odważył upublicznić umowę z P.Rubikiem! - ani PO,PSL... - eksperymenty nas sporo kosztują! Tak naprawdę to towarzysz prezydent jest antyreklamą naszego miasta. Baczcie jeno by po raz drugi nie wybrać podobnego typa na fotel prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ErEs Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 26.03.08, 14:11 Przecież wydatki na koncert Rubika (umowa,koszty organizacyjne etc.)może skontrolować Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze, bo ma takie uprawnienia.Dlaczego nikt sie nie upomniał o wyjaśnienie innych kwestii:1/ na co poszły pieniądze ze sprzedaży biletów (toż to ponad 200 tys.)- jeśli na pokrycie kosztów koncertu to mamy już bilans: koncert kosztował ponad 1,2 mln!!!2/kto i dlaczego dostał bezpłatne zaproszenia (miało ich nie być, a było ponad setka!)? Czy to prawda,że Rubik pokłócił się z Kanclerzową i chce zerwać z nią umowę menedżerską, bo poszło o kasę (było tego za dużo?)za wyciskający łzy i pieniądze podatników koncert w Gorzowie? Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien 26.03.08, 14:48 "...Dlaczego nikt sie nie upomniał o wyjaśnienie innych kwestii..." ... bo car Gorzowa "pogonił by nago po sniegu dookoła"... Dominanty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 26.03.08, 17:12 ErEs, jeśli twoja informacja, że były jednak zaproszenia na koncert Rubika w grudniu 2007, jest wiarygodna, to prezydent kłamał? Może ktoś ma takie zaproszenie, może je zeskanować i wrzucić do internetu? To by było jawne publiczne kłamstwo ze strony prezydenta! Szczerze mówiąc od początku nie wierzyłem w takie dyrdymały, że pan prezydent kupi sobie bilet. No może pro forma kupił, ale dla kogo było 100 zaproszeń. Czy ktoś może potwierdzić te informacje? Pytam o to, bo mam już dosyć tego oszustwa z zaproszeniami. Są w gorzowie czasem bardzo drogie imprezy kulturalne, ale buraki z urzędu dostają darmowe zaproszenia. To jest skandal! Potem my przeciętni mieszkańcy tego miasta musimy kupować drogie bilety i w sumie finansować te zaproszenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus wszystkie bilety były darmowe... IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.08, 17:41 skoro bilet powinien kosztować 300 zł, to nawet jeżeli ktoś zapłacił 50 zł, to jak za darmo ... Odpowiedz Link Zgłoś
pirke_awot Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 18:52 Anita Lipnicka z Porterem - owszem, jednak mozna było podnieść poprzeczke do poziomu Urszuli Dudziak - zwłaszcza że ma korzenie lubuskie i nie robi problemów finasowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:40 >jednak mozna było podnieść poprzeczke do poziomu Urszuli Dudziak - A po jakiemu ona śpiewa, bo od lat próbuje zagłebić się w jej teksty Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 22:48 taaa, jezin z brezin!!!! nic nie mam do durnego kawalka, dla jeszcze durniejszych sluchaczy, ale dlaczego w gorzowie?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 26.03.08, 13:53 >nic nie mam do durnego kawalka, dla jeszcze durniejszych slu Andrzeju, ja też nic nie mam przeciwko różnej maści kabaretom. Mladko akurat jest dużo bardziej oryginalny niż sporo z nich, zwłaszcza ostatnio prezentowanych przez Bałtroczyka. Dobrze, że takiego kabaretu nikt nam nie sprowadził. A jeśli bierzesz piosenkę Mladka na poważnie, to się rozmijamy z pojmowaniem definicji piosenki kabaretowej. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 23:28 "...A po jakiemu ona śpiewa..." ... a wjakim języku spiewa Bobby McFerrin? Z Grazyna Auguścik spiewa po polsku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 26.03.08, 13:56 "...A po jakiemu ona śpiewa..." ... a wjakim języku spiewa Bobby McFerrin? Don't worry werty, be happy. Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien 26.03.08, 05:58 My w Gorzowie odważni jesteśmy i żadnego potwora się nie boimy. Nawet z bagien! Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Mamy swojego potwora z bagien... 26.03.08, 07:05 To Bagiński vel Bagietka - grasuacy po mokradlach Słońska.... Odpowiedz Link Zgłoś
pan_hrabia A propos czeskich piosenkarzy 26.03.08, 15:10 Jesli już ściągać czeskich grajków, to dlaczego nie Jaromira Nohavicę? Tyle tylko, że to nie jest taki zimny kotlet jak ten cały Jozin. Jak to jest, że w ZG Nohavica mógł być, a w Gorzowie musi być jakaś najgorsza chała? Ale ja rozumiem - zbyt duże ryzyko. I zbyt mała wiara organizatorów w gust gorzowian. czy znalazła by się choc setka srawiedliwych w tym miescie, która by poszła na Nohavicę? Naprawdę mierzi mnie takie podejście wszelkich organizatorów kulturalnych, że jak robić imprezy dla mas, to już musi być totalny kotlet i badziewie. Jak już to robią z naszych podatków, to niech mają jakąś misję, jak TVP. A tu wydaje się chodzi tylko o dostarczanie chamskiej papki jakiejś wyimaginowanej(???) tłuszczy. Wydaje mi się, że organizatorzy mają jednak zbyt mało szacunku dla mieszańców miasta. Howgh, że tak powiem za kolegą red-cośtam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: :) IP: *.ztpnet.pl 26.03.08, 15:44 Gorzów to faktycznie stolica kulturalna Lubuskiego Jozin z Bazin na dni gorzowa obok wikingów i Macieja Kuronia smażącego ryby to hit roku !! Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: A propos czeskich piosenkarzy 26.03.08, 15:52 pan_hrabia napisał: > Wydaje mi się, że organizatorzy mają jednak zbyt mało szacunku dla > mieszańców miasta. ...i tu jest pies pogrzebany howgh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: A propos czeskich piosenkarzy IP: *.centertel.pl 26.03.08, 17:20 Tak, i na takim komentarzu można zakończyć sprawę! Dni Gorzowa, dodam dużego dynamicznie rozwijającego się miasta ;-), dorównały poziomem festynowi ludowemu w Koziej Wólce lub dożynkom w Błotach Małych. Ps.Przepraszam wszystkich mieszkańców Koziej Wólki i Błot Małych za obrazliwe porównanie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
amb1 A mial być konkurs na koncepcję Dni... 26.03.08, 18:38 Zaraz będzie, że się znów czepiam... Bo tak naprawdę to Miasto rozpisało konkurs i ten konkurs wygrało - MCK jest przecież placówką całkowicie od Miasta zależną, na Miasta garnuszku. Powołaną przez Miasto właśnie w tym celu. Ja oczekiwałem czegoś więcej... Sądziłem, że Miasto nareszcie pokusi się o opracowanie, albo wyłonienie - w drodze konkursu - koncepcji Dni jako wyróżnika, znaku firmowego, Dni, które będą magnesem dla ludzi z zewnątrz, a jednocześnie imprezą integrującą mieszkańców. Taką naszą i tylko z Gorzowem kojarzoną imprezą. Bo to jest zadanie na miarę współczesnego pojmowania promocji Miasta i nad tym powinny - moim zdaniem - pracować Wydziały UM odpowiedzialne za kształtowanie wizerunku Miasta. A tak, to mamy imprezę na zasadzie "chcieliście to macie", i "dla każdego coś miłego". Dobre i to... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... IP: *.ztpnet.pl 26.03.08, 19:00 Brakuje tylko licytacji krawatu prezydenta :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... IP: *.gorzow.mm.pl 26.03.08, 20:34 Biuro Promocji Miasta - cały ten inwentarz, precyzyjnie dobranych egzemplarzy (sami swoi) - koniecznie z jednego miotu, muszą mieć udokumentowaną przeszłość rodem z PZPR,ZSMP,SLD,LID- oni lub ich rodzice.Zbiór leniwych ludków, podchodzą do tego tematu bez żadnych emocji i robią z pełną premedytacją, to co potrafią robić najlepiej - dobre wrażenie. Nie ma jak spontaniczna twórczość!!! Jozin dla Gorzowa??? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... 26.03.08, 20:44 czesc Danny, mysle ze kabaret pojmujemy podobnie, kabaret , to kabaret, ale robienie z nie wiem czego przeboju? troche to ponizej prymitywizmu, takiego po prostu prymitynego. niech sobie ludzie nuca i spiewaja, nic mi do tego, ale na dni gorzowa? szczerze Danny, to wolalbym "majteczki w kropeczki" i "ten krazek, zloty krazek..", ze o "pieski male dwa , chcialy przejsc przez rzeczke..." nie wspomne. pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... 27.03.08, 01:16 >kabaret , to kabaret, ale robienie z nie wiem czego przeboju? Josin to jest hicior absolutny w tym wydaniu, które jest na You Tube. Gostek z brodą pokazując się w refrenie przechodzi samego siebie. Po prostu maks, a ja prawie płakałem ze śmiechu. Nie mam pojęcia jak to wygląda 30 lat później, z tego co czytam w tym wątku, to wszyscy oprócz mnie widzieli obecne występy, ale ten teledysk jest zajefajny. Ja ten zespół traktuję wyłącznie jako kabaretowy i tego oczekuję. Część wolałaby, żeby w ramach dni Gorzowa był przegląd piosenki patriotycznej albo jazzowej. A już w zeszłym roku zaproszono wykonawców nie dla mas, czyli Waglewskiego i Maleńczuka - totalna porażka, ludzie szybko się porozchodzili. Zresztą Lipnicka z Porterem, to prawie to samo - kilka minut można tego posłuchać, ale nie pół godziny czy dłużej. Czekam na Mladka i Josina w Gorzowie. A na wielką gwiazdę wybieram się 3.04 do Berlina. Odpowiedz Link Zgłoś