Dodaj do ulubionych

Ekolodzy to oszuści

06.01.09, 09:48
Oszuści i przypały.
Miało być globalne ocieplenie. A jest -20.
Obserwuj wątek
    • calama Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 10:19
      bo jak tak trochę się ociepliło to pewnie góry lodowe się topią
      jedna się odłączyła i przybyła do Europy i mrozi ;)
      to efekt ocieplenia ;)
      • upr_lubuski Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 10:28
        Strach pomyśleć co się stanie jak taka duża góra lodowa, pływająca w morzu,
        stopi się. Oczywiście najpierw zmrozi, a zaraz potem zaleje Żuławy i inne
        depresje. No bo jak się lód topi, to wody przybywa. Kto twierdzi inaczej, to
        przygłup i woda na młyn wrażych sił.
        • Gość: obs Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.kam.pl 06.01.09, 13:32
          Jak taka góra słodkiej wody przypłynie, to wodociągi splajtują.
    • e_werty Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 14:56
      "...globalne ocieplenie..."

      ... ocipialeś?
      • Gość: hiro Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.gorzow.mm.pl 06.01.09, 19:22
        NIE ON OH...AŁ;-)i to dawno . jeszcze przed ociepleniem;-)
    • Gość: fju fju Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 19:32
      po latach ocieplenia nastepuje zawsze ochlodzenie i tak w kolko

      dlatego wyginely m.in. dinozaury
      • Gość: login_t Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 20:37
        Gość portalu: fju fju napisał(a):

        > dlatego wyginely m.in. dinozaury
        Dinozaury zostaly wytrute przez Szewczyków.
        • Gość: fju fju Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 20:42
          Gość portalu: login_t napisał(a):

          > Dinozaury zostaly wytrute przez Szewczyków.

          Szewczyki zostaly wytrute zdechlymi esemesami.
          • Gość: login_t Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 20:55
            Gość portalu: fju fju napisał(a):

            > Szewczyki zostaly wytrute zdechlymi esemesami.
            W ten sposob do niczego nie dojdziemy; jestesmy coraz dalej od
            tematu.
            Tymczasem klimat uporczywie sie ociepla.
            • Gość: fju fju Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 21:00
              Gość portalu: login_t napisał(a):

              > Tymczasem klimat uporczywie sie ociepla.

              musialam az sprawdzic ... i masz racje, u mnie jest -6
              • Gość: login_t Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 21:09
                Gość portalu: fju fju napisał(a):

                > musialam az sprawdzic ... i masz racje, u mnie jest -6
                Sama widzisz, Szewczykowie pozdychaja a zdechle esemesy przejma
                wladze nad swiatem.
                • Gość: fju fju Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 21:26
                  Gość portalu: login_t napisał(a):

                  > Sama widzisz, Szewczykowie pozdychaja a zdechle esemesy przejma
                  > wladze nad swiatem.

                  zapomnialam tylko dodac, ze termometr mam ukryty przed mrozem za roleta
              • zetkaf Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 21:40
                > musialam az sprawdzic ... i masz racje, u mnie jest -6
                I widzisz, globalne ocieplenie jest... i od tego lodowce beda sie
                topic i zalewac swiat... btw, jakies przeterminowane te lodowce,
                skoro w ujemnych temperaturach sie topia ;)

                PS. Im mniej gazu, tym gorecej - patrz ograniczenie dostaw gazu
                przez Rosje i rozpalenie atmosfery ;)
                • e_werty Re: Ekolodzy to oszuści 07.01.09, 17:02
                  "...Im mniej gazu, tym gorecej..."

                  ... w Gazie... Izrael daje czadu...
                  • zetkaf Re: Ekolodzy to oszuści 07.01.09, 18:13
                    > "...Im mniej gazu, tym gorecej..."
                    > ... w Gazie... Izrael daje czadu...

                    Akurat mowilem o naszej wschodniej granicy... zazwyczaj poprzez
                    odciecie materialu palnego sie cos gasi, akurat Rosja jak zwykle na
                    odwrot, poprzez coraz silniejsze odcinanie gazu zaognia sytuacje ...
    • zetkaf Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 20:51
      > Oszuści i przypały.
      > Miało być globalne ocieplenie. A jest -20.
      A tys rownie glupi, jak te przypaly, co siedza cicho latem, kiedy
      jest zimno.
      Dowodem na ocieplenie lub ochlodzenie nie jest jednodniowa
      temperatura, a srednia caloroczna. Ta niestety rosnie... i to jest
      fakt.
      Co do jednak kwestii ZRODLA tego ocieplenia, to dyskusji brak, slepo
      powtarza sie mantryczne formulki (mozna wrecz mowic o nowej sekcie,
      Kosciele Dwutlenku Wegla ;), a nie analizuje sie teorii
      alternatywnych. Zwlaszcza, ze Kosciol Dwutlenku Wegla jest juz
      wewnetrznie spojny, i chce gazy cieplarniane wykorzystac do...
      ochlodzenia klimatu ;)
      • Gość: Żanna Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 18:10

        zetkaf napisał:

        "...Kosciol Dwutlenku Wegla..."

        Jakaś nowa sekta? ;-)
    • calama Re: Ekolodzy to oszuści 06.01.09, 21:15
      upr_lubuski napisał:

      > Oszuści i przypały.
      > Miało być globalne ocieplenie. A jest -20.

      ociepliło się - u mnie -13 stopni
    • zetkaf Nawet Hiszpania ma wiecej sniegu!!! 07.01.09, 15:48
      Za czasow przed-GO (Globalnym Oglupieniem) to bylo nie do
      pomyslenia..
      • slawek_wieczorek Re: Nawet Hiszpania ma wiecej sniegu!!! 10.01.09, 02:13
        W "Panoramie" o północy pokazano zasypaną śniegiem Marsylię.
        • e_werty W "Panoramie" o północy pokazano 10.01.09, 04:38
          ....zasypaną śniegiem Marsylię"

          ... ja pier... i co teraz???



          Pewnie SB/UB/NKWD/KGB... namieszało? A może ZOMO wychodzi z ukrycia?
          • zetkaf Re: W "Panoramie" o północy pokazano 10.01.09, 10:43
            > ....zasypaną śniegiem Marsylię"
            > ... ja pier... i co teraz???
            > Pewnie SB/UB/NKWD/KGB... namieszało? A może ZOMO wychodzi z
            ukrycia?

            Gosciu, teraz to zes przegial. Slawek wreszcie napisal jakis
            rozsadny tekst, a teraz ty wyjezdzasz? Czyzbys mial paranoje rownie
            wielka jak Slawek? On widzi "agentow" na kazdym kroku, ty -
            antyagentow? A nie chodzi juz jakis za toba?
            • e_werty Re: W "Panoramie" o północy pokazano 11.01.09, 01:57
              "...A nie chodzi juz jakis za toba..."

              ... "chodzi za tobą"? Na mnie nawet komary nie lecą...
              • zetkaf Re: W "Panoramie" o północy pokazano 11.01.09, 09:57
                > ... "chodzi za tobą"? Na mnie nawet komary nie lecą...
                I kolejna paranoja - niedowartosciowany sie czujesz?
                To sie uswiadom, ze na nikogo komary nie leca. Te male, co gryza -
                to komarzyce, nie komary ;)
    • Gość: Żanna przedmiot dywagacji upr_lubuskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 18:14
      upr_lubuski napisał:

      > Oszuści i przypały.

      Przypaliło Ci się coś? ;-)


    • Gość: yoosef Re: Ekolodzy to oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 21:05
      Stopień zaawansowania takiego przypała w ekoterrorystycznej
      działalności jest wprostproporcjonalny do ilości wszy
      zamieszkujących w jego brodzie.
    • blic Re: Ekolodzy to oszuści 08.01.09, 18:24
      upr_lubuski napisał:

      > Miało być globalne ocieplenie. A jest -20.

      No i nici z opalania tej zimy.
      • e_werty Re: Ekolodzy to oszuści 08.01.09, 18:54
        "...nici z opalania tej zimy..."

        ... ale zostala jeszcze nitka z ropą! Można sie opalać naftą!
        Niekoniecznie gazem!
    • zetkaf Re: Ekolodzy to oszuści 09.01.09, 21:37
      > Miało być globalne ocieplenie. A jest -20.
      3 lata temu bylo -30... czyli sie ocieplilo ;)
    • zetkaf Re: Ekolodzy to oszuści 09.01.09, 23:54
      Dowod na globalne ocieplenie:

      W 2009 roku klęski żywiołowe, będą nękać Rosję częściej niż w 2008 -
      uprzedza Ministerstwo ds. obrony cywilnej, sytuacji nadzwyczajnych i
      likwidacji następstw klęsk żywiołowych.
      Na Dalekim Wschodzie i Syberii z powodu niskich temperatur, wieczna
      zmarzlina może osiągnąć krytyczną grubość, co wiosną ma doprowadzić
      do gigantycznych wiosennych powodzi.
      • Gość: Bernard A gdzie jest pisowski prokurator??? IP: 139.142.51.* 11.01.09, 00:53
        Hey,
        Pozamykac tych oszustow!
        he he he
    • slawek_wieczorek Spowity śniegiem Mediolan 12.01.09, 02:47
      Oby do wiosny!

      "43,8 stopnia Celsjusza poniżej zera - taką rekordowo niską temperaturę
      zanotowano we Włoszech w piątek w nocy w Dolomitach na depresji Busa di Manna w
      pobliżu Belluno."

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6147877,Rekord_mrozu_we_Wloszech____43_8_stopnia.html
    • slawek_wieczorek USA: minus 39 14.01.09, 21:42
      Arktyczne mrozy w Stanach Zjednoczonych. W wielu miejscach na północy tego kraju
      temperatura spadła poniżej minus 30 stopni Celsjusza. W International Falls w
      Minnesocie w nocy termometry pokazały minus 39 stopni. Na lotnisku O'Hare w
      Chicago odwołano 300 lotów. W stanach Iowa i Pensylwania zamknięto część szkół.

      Arktyczny front atmosferyczny dotarł do kilkunastu amerykański stanów - od
      Montany aż po Nowa Anglię. W znanym z filmu braci Cohen miasteczku Fargo w
      Północnej Dakocie termometry pokazały 35 stopni poniżej zera. W wielu miejscach,
      nawet w ciągu dnia, temperatury nie przekraczały minus 20 stopni.

      W rejonie Wielkich Jezior wystąpiły burze śnieżne. Na lotnisku O'Hare w Chicago
      odwołano 300 lotów. W stanach Iowa i Pensylwania zamknięto część szkół. W innych
      lekcje rozpoczynały się z 2-3 godzinnym opóźnieniem by dzieci nie musiały czekać
      na autobusy w największym mrozie.


      REKLAMA Czytaj dalej



      Fala arktycznych mrozów będzie przesuwać się na południe Stanów Zjednoczonych.
      Nawet w ciepłych południowych stanach takich jak Teksas, Alabama i Georgia
      temperatury mają spaść do minus 10 stopni Celsjusza.

      wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Minus-39-st-C-w-USA---loty-odwolane-szkoly-zamkniete,wid,10751029,wiadomosc.html
      • e_werty Re: USA: minus 39 14.01.09, 23:42
        "...Slawek wreszcie napisal jakis rozsadny tekst, a teraz ty
        wyjezdzasz?..."


        ... Sławek tworzy "legendę! Żeby mu nie zarzucano spamowania! Więc
        wkleja info o pogodzie... Dupek!
        • zetkaf Re: USA: minus 39 14.01.09, 23:57
          > ... Sławek tworzy "legendę!
          Akurat tu probujemy obalic legende o globalnym oglupieniu i jego
          tepych rycerzach...

          > wkleja info o pogodzie... Dupek!
          A czego spodziewasz sie w watku o klimacie? Skoro probujemy obalic
          teze, ze robi sie coraz cieplej, to jedynie informacjami, ze jest
          coraz zimniej. A nie o stosunkach Rosja/Ukraina/UE, SB/UB, itp.
          Widzialem, ze sie do forumowiczow za offtopici przypier..., ale za
          gadanie na temat i to jeszcze nie jakies bzdury?
          • e_werty Re: USA: minus 39 15.01.09, 00:45
            "... nie jakies bzdury?..."

            ... temat jest bzdurny - zawracanie kijem Wisły. Ludzka megalomania
            nie zna granic! Czlowiek chce zatrzymac procesy zachodzące na
            przestrzeni milionów lat!
            Zamiast wydawać kasę na ratowanie "piździszka nizinnego"
            albo "stugłowej rozkracznicy pospolitej" zagrożonych wyginieciem,
            zajmijmy się głodującymi i umierającymi współczesnych nam ludzi!
            Cała ekloogia to mantra napędzająca kasę działaczom typu
            GreenPeace...
            • Gość: nicelus Rosja - minus kilku... IP: *.dip.t-dialin.net 15.01.09, 01:33
              e_werty napisał:

              > ... temat jest bzdurny - zawracanie kijem Wisły. Ludzka megalomania
              > nie zna granic! Czlowiek chce zatrzymac procesy zachodzące na
              > przestrzeni milionów lat!

              masz rację.

              > Zamiast wydawać kasę na ratowanie "piździszka nizinnego"
              > albo "stugłowej rozkracznicy pospolitej" zagrożonych wyginieciem,
              > zajmijmy się głodującymi i umierającymi współczesnych nam ludzi!

              nie masz racji. ochrona przyrody nie polega na wydawaniu dużych pieniędzy, a
              ochrona gatunków to nie jest bezsensowne wydawanie pieniędzy.

              > Cała ekloogia to mantra napędzająca kasę działaczom typu
              > GreenPeace...

              częściowo masz rację, bo nie cała.

              ps. w rosji masz kilku zwolenników twoich teorii mniej. jednak nie zawsze natura
              potrafi się sama obronić.

              wyborcza.pl/1,75248,6158464.html

              • e_werty Re: Rosja - minus kilku... 15.01.09, 01:59
                "...jednak nie zawsze natura potrafi się sama obronić."

                ... ale po co ma się bronić?

                Gdyby nie zagłada jednych gatunków nie ewoluowały by inne.
                Siedzielibyśmy w "prazupie" bo nawet na drzewa nie weszlibyśmy gdyby
                jakiś ekolog chcial ratować ginące gatunki posrednie pomiedzy
                eugleną a homo sapiens...
            • Gość: Bernard Re: USA: minus 39 IP: 139.142.51.* 15.01.09, 02:02
              Hey werty,
              Nikt niczego "zawracac" ,nie chce...
              Za to chca zarobic...
              Nowe produkty i technologie ktore nigdy by nie zaistnialy gdyby nie
              histeria globalnego ocieplenia...
              Kaza wymieniac zarowki bysmy prad oszcedzali..Czy zaoszczedzimy
              pieniadze? Nie, bowiem podniosa cene energii.
              To samo z paliwem...
              Zuzywamy mniej lecz pieniedzy nie oszczedzamy...
              Kiedys ropa byla juz ponizej $40.00 za barylke i placilismy za litr
              polowe tego co dzisiaj...
              Tlumaczono nam, ze brak ropy na rynku spowodowal wzrost ropy do
              okolo $140.00 za barylke... W przeciagu 10 dni ropa poleciala na
              buzie... Co sie stalo?
              Klamstwo wyszlo na jaw ..Manipulacja.
              Jeden wielki pic...
              :)
              • zetkaf Re: USA: minus 39 15.01.09, 07:19
                > Tlumaczono nam, ze brak ropy na rynku spowodowal wzrost ropy do
                > okolo $140.00 za barylke... W przeciagu 10 dni ropa poleciala na
                > buzie... Co sie stalo?
                Najprosciej, oglupic na jeden sposob, a potem wszystkie problemy do
                jednego wora.
                Brak ropy a globalne ocieplenie to dwa rozne, niezalezne od siebie
                tematy. Po drugie, polecam jak zwykle artykuly Cebuli (Science
                Fiction). W okresie wielkiego kryzysu energetycznego, policzono, ze
                zostalo nam ropy na jakies 50 lat. Biorac pod uwage, ze obliczenia
                robiono przy uwzglednieniu STALEGO poboru ropy na ówczesnym
                poziomie, a ten stale rósł, to ropa już dawno nam się skończyła. I
                co sie okazuje? Że szacunki określają, że zostało nam ropy na... 80
                lat. Czyli że ropa się szybciej odnawia, niż ja zużywamy? Nie, że
                ktoś przyjął błędne założenia. Złoża, które kiedyś były nieopłacalne
                ekonomicznie, teraz się stały opłacalne. Koszt wydobycia się
                zmniejszył...
            • zetkaf Re: USA: minus 39 15.01.09, 07:23
              > Cała ekloogia to mantra napędzająca kasę działaczom typu
              > GreenPeace...
              Akurat Greenpeace - to traf jak kula w plot. Chyba nic nie dostaja,
              a nawet jesli - to mimo wszystko uczestnicy akcji to w duzym stopniu
              ludzie bardzo bogaci, ktorzy za swoje uczestnicza w akcjach. Raczej
              czep sie eko-terrorystow, ktorzy często postępują anty-ekologicznie,
              zeby zebrac kaske...
        • Gość: Bernard Re: USA: minus 39 IP: 139.142.51.* 15.01.09, 01:53
          Hey,
          Niskie temperratury i burze sniezne w USA nie sa niczym specjalnym..
          Jedyne co jest "specjalne" to to iz ludzie po latach durnej
          propagandy o "globalnym ociepleniu" oczekuja cieplych zim...
          Obecna zima moze jest w USA pdrobine zimniejsza ale wcale nie
          nietypowa...
          :)
          • Gość: nicelus Re: USA: minus 39 IP: *.dip.t-dialin.net 15.01.09, 21:02
            Bernard napisał:

            > Jedyne co jest "specjalne" to to iz ludzie po latach durnej
            > propagandy o "globalnym ociepleniu" oczekuja cieplych zim...

            postawa roszczeniowa w tej ameryce widać modna. obywatele oczekują kredytów bez
            zabezpieczenia, banki oczekują pieniędzy od rządu, a teraz ludzie oczekują
            ciepłych zim.

    • slawek_wieczorek Sparaliżowane zimą USA 28.01.09, 22:47
      "Opady śniegu sparaliżowały środkową i wschodnią część Stanów Zjednoczonych.
      Zamiecie spowodowały poważne utrudnienia w ruchu i doprowadziły do zamknięcia
      tysięcy szkół. Setki tysięcy domów są pozbawionych dostaw prądu."

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6212294,W_USA_sypnelo_sniegiem__i_to_mocno.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka