31.07.04, 15:25
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę we Wrocławiu?
Chodzi o to, żeby lekarz zwracał uwagę nie tylko na leczenie (co jest
oczywiste), ale na wyglad zębów.
Będę wdzięczna za orientacyjne ceny.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka