Witam

Czy są tutaj może dziewczyny , które przeszły cały traning szóstkowy czyli te
42 dni i mają pozytywne efekty??? Ja właśnie jestem na 7 dniu i na razie
minimalnie wyczuwam różnicę. Dajcie znać jak Wam szło, sczególnie interesuje
mnie ten moment kiedy dochodzi się do 18 powtórzeń... Czy to jest realne?
Dałyście radę? Pozdrawiam, Anka.